Results 1 to 3 of 3

Banka yanı dolandırıcılar hk.

sağ bankaya itemini alacam diyerek ::::***:::: çağırıyor...
    direkt mekanı belirlemiş arkadaş...
    sürekli trade atıp iptal ediyor....
    arkasından farklı charıyla gelip trade atıyor. iptal ediyorum.
    itemi kendi charıyla alıp gidiyor...
    itemi almadım diyor.
    trade işlemlerinin yapildiği iptaller. dolandiricinin trade iptali. ve ::::**::::'un trade ile aldiği sari olarak
    resimlerde paylaştim.
    ben itemi verdim yandim gitti itemim siz yanmayin. ayni yolla geçen hafta arkadaşimin 9 gb si çalindi. ben yandim siz yanmayin dikkatli olun....
    (ilk resim sağ bankaya gel dediği, 2. resim itemi almadığım dediği ve son resimde dolandırdığı tlare charından dolandırmaya çalıştığını anlamam sebebiyle tradesini iptal ettiğim ve itemi verdiğim trade request ile ::::^**:::: itemi alıp gittiği trade görüntüsü)

**
    **
    **
    Last edited by _DizzyMask_; 09-26-2021 at 03:35 PM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum önceliğinde geçmiş olsun, fakat bu şekilde konu açman konunun kapatılmasına sebep olabilir Pm ve bu şekilde link paylaşımı yasak konuyu editlemeni öneririm.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Banka yanında yapılan trade alışverişleri sırasında dolandırıcılık amaçlı araya karakter sokarak oyuncuları tuzağa düşüren kullanıcıları o an ki olay esnasında ekran görüntülerini alarak forum cheat reports kısmına bildirmeniz yeterli olacaktır, ekran görüntülerini - tuşuna bir kaç kere basarak alırsanız info penceresinde tarih ve saati de göstermiş, geçerli bir kanıt sunmuş olursunuz.