Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Serverlar arasındaki oyuncu sayısı farkı

Bir Altar serverına bakıyorum bir Sirius. Arada dağlar var. 2side yeni server. Eskiden Vega en kötü serverdı. Etkinliklerle yükseldi. Altar şu an çok kötü durumda. Pazar bitmiş itemler sadece pazarcılara gidiyor. Oyuncu gelmiyor hiçbir şekilde. Artık Sirius serverına girişler kapatılsın. Oyuncular diğer serverlara yönlendirilsin. Sirius kapasitesi düşürülsün. Serverlar dengelensin.

Junior Member
    Sirius bu oyunun İstanbul udur bunu kabul etmen lazım
    dusuk butcelı (EW - HOB - MASTADON ve Adream ) farm yapamazsın. Itemin yoksa diğer slotlardada farmını yapamazsın.
    Yayın acıp ben ayaklık basıcam dediginde birisi o esya birden 5 gb degerleniyorsa bence sende benım gibi baska servere gecmelisin Ares yada Diez de emin ol daha az paraya daha az item farkın olur ihtiyaclarınıda farmla cıkarabilirsin
    Elınde nargıleyle 3-4k izlenen yayınlarına dur demedikleri sürece sen sadece konusur durursun
    Suçu NTT de arama aynı itemın 10 kisinin elinde dondugu kisilere -PRİM- veren bizlerde ara ne zaman onlara ilgi alaka kesılır ozaman server normale doner
    Last edited by ScORp_LiON; 09-25-2021 at 07:42 PM. Reason: Tl bölümleri düzenlendi.

Siz Altar Diyorsunuz da Ben Burada Günlerce Server Birleşmesi İçin Konu Takibi Yaptım Eski Sunucu Pazarlarını Görün Siz Birde. Sizin Galiba Ares-Diez-Gordion-Olimpia'dan Haberiniz Yok Buralar Gündüzleri Ölü Server Pazarı İtemlik Mezarı Gibi Buna Destan'da Dahil Bu Eski Serverlerin Hiç Birinde İtem Alan Yok Pazarcılar Bile Belirli İtem Harici Çoğu İtemi Almıyor. Aşırı Yığın Oldu Diye Yeni Konuda Açtım. Habire Kutu Gem Sokuyorlar Oyuna Draki Pendant Patlaması Yaşanacak Sunucularda Millet Etkinlik Öncesi Pahalıdan Aldı Şimdi Drakileri Çöp Olacak ucuzlayacak Hiç Düşünmeden Etkinlik Getiriyorlar. Elindeki Oyuncuları Da Kaybedecekler Bir Şey Yapmazlarsa Çünkü Kimseyi Dinlemiyorlar Şu Pazarlardaki Yığıntı İtemlerin Temizlenmesi Lazım İlk.

Junior Member
    Ares ve diez gercekten cok canlı Diezde oynuyorum gece 4 de pk atılıyorsa server olmemıstır
    bide pazara +7 md +1 md koyarsan satamazsın o serverlerde