Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Etkinlik Ip Sınırı Hk.

sevgili admin ile geçen sene yaptınız güncelleme aynı ıpden jr kaldırdınız girmeyi kaldırdınız ola bizim gibi girişte dürüstlüğü oynayan kişi Neye oldu 10 tane hesapla giren kişiler biliyorum biz abi kardeş oynuyoruz aynı yere giremiyorum birimiz bir de birimiz 2 de giriyor aynı yere girmek istiyoruz kardeşimin askerde olduğu için kafaya takmadık 3 ayı kaldı geldiği zaman ne yapacağız astek olduğu için 12 ay yapıyor geldiğinden sonra aynı yere girmek istiyoruz örnek vereyim Bizim burada da 4 kişi oynuyor abi kardeş Onlar da giremiyor bunu kaldırmanızı az ederim
    Last edited by xBionic; 09-25-2021 at 08:00 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Etkinliklerde bulunan IP sınırı için şu an bir değişiklik planlanmamaktadır.

Senior Member
    6 kişiden sadece jr saatlerinde telefon internetinden girmeyi akıl edecek bir kişi yok mu ?

Senior Member
    Telefondan bağlanın

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    6 kişiden sadece jr saatlerinde telefon internetinden girmeyi akıl edecek bir kişi yok mu ?
    Bu sınır getirilirken multi girmek isteyenlerin de bu şekilde girebileceğinden hatta oldukça ucuza akıllı telefon+internet paketi alabileceklerini yetkililer arasında akıl edecek biri var mıydı ben de merak ediyorum. Akıl edemeyeceklerinden değil de bunu üzerine çok düşünülmediğini sanıyorum.

Bu sınır sadece normal kişilere engel, normal oyuncu cayar bundan işi bu olan mı cayar? İşi bu olan elbette uğraşır halleder, e ne anlamı kaldı o zaman bu sınırın? Zaten pratikte de işe yaramadığını bizzat görüyoruz. O yüzden oldukça işe yaramaz ve çoğu zaman olduğu gibi normal oyuncuya zarar veren bir karar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu sınır getirilirken multi girmek isteyenlerin de bu şekilde girebileceğinden hatta oldukça ucuza akıllı telefon+internet paketi alabileceklerini yetkililer arasında akıl edecek biri var mıydı ben de merak ediyorum. Akıl edemeyeceklerinden değil de bunu üzerine çok düşünülmediğini sanıyorum.

Bu sınır sadece normal kişilere engel, normal oyuncu cayar bundan işi bu olan mı cayar? İşi bu olan elbette uğraşır halleder, e ne anlamı kaldı o zaman bu sınırın? Zaten pratikte de işe yaramadığını bizzat görüyoruz. O yüzden oldukça işe yaramaz ve çoğu zaman olduğu gibi normal oyuncuya zarar veren bir karar.
    eskiden 100 çarla bile girerdi adam şimdi kaç tane akıllı telefon hat alabilir ? tam olarak değil de önemli bi oranda engelledi.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    eskiden 100 çarla bile girerdi adam şimdi kaç tane akıllı telefon hat alabilir ? tam olarak değil de önemli bi oranda engelledi.
    100 charla giren adamda kaç PC var, kaç interneti var? O kadar PC alan adam o PClerden daha ucuz telefon ve internet paketini niye alamasın ki? Ki zaten internet almak yerine böyle yaptıklarından bahsediyorlardı. Youtube'daki bir oda dolu PClerin olduğu birçok video mevcut, yer yer bazı konularda buraya veya farklı forumlara da atılıyor videolar, görüyoruz.

Bu sorunla mücadele edilsin ama bu şekilde değil. Size dokunmuyor nasılsa diye normal oyuncuya daha çok zararlı olan şeyi "olduğu kadar ya" şeklinde uygulamayı pek sağlıklı bulmuyorum.

kardeşim ıp değiştirebiliyorum ama kasma yapıyor
    telefonu internetinde bağlama gerek yok

aynı ıp den sınırlı yapacağınız yerden yüz tanımalı yapın aynı yüz almasın

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence nasıl P2W etkisini her yerde hissediyorsak burdada hissetmeliyiz. Aktif olarak oynayan bir oyuncuda War DC EXP premiumlarından biri vardır zaten bu premiumlardan birine sahip olan karaktere Etkinlik IP sınırı kalkmalı bence.