Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Raporum Hk.

Junior Member

Question Raporum Hk.

Sadece canavar kestiğim için, bana sayfalarca ana bacı küfür edip ve canavar keserken bana trade atıp beni exp e yatırtmaya çalışan oyuncuyu videolu bir şekilde cr bölümünden şikayet ettim, lakin şikayet edilen arkadaş banlanmadı, ve cr bölümünde şöyle bir cevap geldi ( kurallara uyup cevabın tamamını ve aynısnı paylaşmayacağım ) Videonun sag altında tarih olması zorunludur cevabı geldi ve tradenizi kapalı bir şekilde oyununuzu oynayın gibi bir cevap geldi,

1cisi videoda tarih olması zorunludur cevabına şunu yazıyorum.

Cr için Önemli notlarda böyle bir kural yok

2cisi ise Tradeniz kapalı gezin gibi bir öneri geliyor, yani bürün oyuncular oyununu tradesi kapalımı oynasın? sırf suç işleyenler suç işleyemesin diye, neyse iyi bunada tamam trademiz kapalı gezelim, madem öyle küfür hakkında neden bir öneri not düşülmedi ? 2 Tane suç duyurusunda bulundum, 1 cisi hakkında öneri veriliyor sanki ben haksızmışım gibi, peki tamam madem öyle siz haklısınız ben haksızım 2ci suç hakkında neden bir uyarı düşülmiyor? Ben burada abes bir durum oldugunu düşünüyorum lütfen cr de processed bölümüne alınan şikayetimin daha yetkililer tarafından bakılmasını istiyorum. Ve Lütfen Bu konuyada daha yetkililer tarafından cevaplar verilmesini bekliyorum, Ben bir oyuncuya küçük çapta küfür ettiğim için ban yedim, ama sayfalarca küfür eden bir insan cezasız kalıyor, şimdi ben burada bunları açıkladım diye kesin ban yiyeceğim gerçekten korkuyorum şuan, oyunda hergün taciz edildiim halde oyunu oynamama bu oyun mafyaları izin vermedigi halde ben haklı oldugum halde hakkımı aramaktan gerçekten korkuyorum, Yani ana bacı küfür ettigini görüyorsunuz, trade atıp exp e yatırmaya çalıştıgını görüyorsunuz, ama sırf videoda tarih yazmıyor diye ( ki böyle bir zorunluluk yok ) bu oyuncuya ceza vermiyorsunuz. Kendi gözlerinizle görüyorsunuz küfür ettigini!!! Lütfen ama ya.

İsterseniz videonun linkini yazabilirim buraya.
    Last edited by xBionic; 09-25-2021 at 06:54 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Önemli notlar kısmında tarih ve saat zorunluluğu bilgisi mevcuttur.
    İlgili konu için TIKLAYINIZ.

*Kurallar dahilinde bilgi almak için açtığınız konudan ötürü ban yemezsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Ben neden göremiyorum, cidden, bana tarih olayı söylendigindede baştan sona dikkatli bi şekilde okudum ama göremedim, türkce bölümünde göremedim.

Junior Member
    Rapora eklenen KSC'lerde sağ alt köşede tarih bilgisi görünür olmalıdır. Tarih bilgisinin gözükmesi için; 2 defa "-" tuşunu kullanabilir ya da PrintScreen tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Lakin burada " Rapora eklenen """KSC lerde""" diyor, Videolarda demiyor ? Video KSC Deildirki

Junior Member
    Quote Originally Posted by str_stW1vure View Post
    Rapora eklenen KSC'lerde sağ alt köşede tarih bilgisi görünür olmalıdır. Tarih bilgisinin gözükmesi için; 2 defa "-" tuşunu kullanabilir ya da PrintScreen tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Lakin burada " Rapora eklenen """KSC lerde""" diyor, Videolarda demiyor ? Video KSC Deildirki

Bunu nasıl savunacaksınız çok merak ediyorum.
    Hala göz göre göre, Ana bacı sayfalarca küfür edip taciz eden ve oyunculara trade atıp exp e yatırtmaya çalışan bir suçluyu savunmaya çalışıyorsunuz.. Peki Tradeniz kapalı gezin uyarısına neden bir şey söylemiyorsun xBionic? Gerçekten trademiz kapalımı gezelim ? ve trade mevzusuna öneri verip küfür mevzusuna öneri verememesine neden bir şey demiyorsun? yani cr de şikayetime bakan yetkilinin eksik çalışmalarını kanıtladıgım halde bunlara neden bir şey demiyorsun? okadar şey yazdım sadece Tarih mevzusuna deyindin, lakin bundada haksız çıktın"ız.
    Last edited by str_stW1vure; 09-25-2021 at 06:43 AM.

Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Kanıtlarda tarih, saat ve sunucu zorunluluğu olduğunu forum ve discord üzerinde defalarca bildirdik.

Junior Member
    Bak az önce söylediğin kelimeleri değştiriyorsun şuan, KSC lerde tarih olması zorunludur yazısını gösterdin, şimdide Kanıtlarda tarih olması zorunludur diyorsun, ya inanamıyorum gerçekten inanamıyorum size, lütfen daha yetkili birisi konuya bakabilirmi. Teşekkür ederim xBionic söylediklerin tamamen bir birileriyle alakasız ve 3-4 şey söylüyorum sadece 1 tanesine cevap veriyorsun onuda 2 dk sonra değiştiriyorsun. Lütfen daha yetkili bir moderator gm bakabilirmi, gerçekten benimle dalga geçildigini hissediyorum, bu suçlu oyuncu kimki bukadar savunuluyor. bu suçlu oyuncu kimki bunun için bukadar ugrasılıyor anlamıyorum. sayfalarca küfür ediyor bunu video olarak paylaşıyorum ve tarih olması zorunludur diyorsunuz ama KSC lerde, videolarad değil.

Junior Member
    Lanet olsun, şuan uyumam lazım ve uyuyamıyorum, buseferde cevap vermedin diyip banlayacaksınız, cünkü şikayet ettiğim oyunucun öyle sıradan bir oyuncu olmadıgını düşünüyorum. İllaki intikamını alacaktır. Malesef şuan burda uyuya kalmamaya çalışıyorum.

Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Raporlama Sistemi (Cheat Reports) ve Sıkça Sorulan Sorular adlı konuyu inceleyip videolarda da tarih zorunluluğu olduğunu görebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Raporlama Sistemi (Cheat Reports) ve Sıkça Sorulan Sorular adlı konuyu inceleyip videolarda da tarih ve saat zorunluluğu olduğunu görebilirsiniz.

Az önce bunu göstermedin KSC lerde tarih olması zorunludur yazısını gösterdin, Bu yazı neolduda birden ortaya cıktı şimdi? kendin attıgın başlığa tıkladıgımda bu yazı yoktu, şimdi neolduda bu başlıga tıkladıgıdma bu yazı çıktı ? inanamıyorum gerçekten inanamıyorum. Lütfen yetkili biri bakabilirmi, xbionic in söyledigi hiç bir şey inandırıcı değil, bi yazı gönderiyor 2dk sonra o yazının değiştirilmiş halini gönderiyor. lütfen yetkili biri bakabilirmi, her konuda yazı yazan yetkililer nerede ? neden şimdi yoklar neden sadece xBionic adında ilk defa gördüğüm birisi savunmaya çalışıyor bu konuyu. NEDEN ANA BACI KÜFÜR EDİP İNSANLARA TRADE ATIP EXP E YATIRMAYA ÇALIŞAN BİR SUÇLU SAVUNULMAYA ÇALIŞILIYOR?