Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Full Moon Etkinliğinde Öne Geçmek Yasak Mı?

Etkinlik başlayınca 3 kişi öne geçti ilk moblardan rift alamayınca bende bunların yanına geçtim. Bir arkadaşta video alıyorum dedi. Öne geçmek yasak mı bunu merak ediyorum da etkinlik konusunda bunla ilgili birşey göremedim.

Ne alaka arkadaşlar saçma sapan sorular soruyorsunuz

Zaten çok ileri gidersen towna atar seni.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member ctosun's Avatar
    Nickname
    KingOfTheUnderworld
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    şu etkinliğe son vuruşa ödül koyma hangi az akıllının fikriydi merak ediyorum on numara etkinlik sırf şu olay yüzünden tat kaçırıyor tüm kutulara 1 2 tane koysan herkes guard da atacak drain de nova bekletmeyecek toplu oynayacak keyif alacak çıkacak royale yapıyorsun haksızlık var rift yapıyorsun ks atmanın artık suyu çıkmış değil alan ile ks adam tek moba bile son vuruş gelene kadar vurmuyor burada olumsuz yanlarını dile getiriyorsun seneye bile etkinlik aynı şekilde geliyor bu yönetimin hak ettiği eleştiri daha ağır fakat nasıl olsa silinecek diye dillendirmiyorum

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    normalde o tarafta bir çizgi var ayarlardan açtığın zaman gözüküyor T harfine basıp yanaşıp kendini zeki zanneden uyanıklar yapıyor bir yaptırımı olmaz rekabet ortamı oluşacak diye millet birbirine kayıyor etkinlik adı altında eziyet getirmişler ne kadar çok accountun varsa o kadar karlı çıkılacak şekle de getirdiler daha ne olsun

knight royalede ROGUE classı hariç kimse kazanamıyor kaç yıldır aynı dex bugu devam ediyor ısıtıp ısıtıp getiriyorlar

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam. Bu durumla ilgili bir yasak yok hatta geçebiliyorsanız o pembe çizgi efektini de geçebilirsiniz

Senior Member
    Yorumlar için teşekkür ederim

Senior Member
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Etkinlik başlayınca 3 kişi öne geçti ilk moblardan rift alamayınca bende bunların yanına geçtim. Bir arkadaşta video alıyorum dedi. Öne geçmek yasak mı bunu merak ediyorum da etkinlik konusunda bunla ilgili birşey göremedim.

duyduğum en sacma konu

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam. Bu durumla ilgili bir yasak yok hatta geçebiliyorsanız o pembe çizgi efektini de geçebilirsiniz
    Araf çizgisi
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    duyduğum en sacma konu
    Oyunda en küçük bişey olunca hemen video alıyom dedikleri için tereddüte düşüyoruz ne yapalım