Results 1 to 7 of 7

Exclamation Windows 10 grafik sorunu

Merhaba arkadaşlar,

Oyunun tüm ayarlarını denedim her yer bembeyaz veya siyah oluyor. Inventory neredeyse yok, skill bölümü yok, her yer çoğunlukla boşluk, sadece moblar gözüküyor vs... Çözümü olan varsa gerçekten ihtiyacım var.

Yok mu benim ile aynı sorunu yaşayan birisi ekran görüntüsü ekleyebilsem keşke

Junior Member
    aynı sorun bendede var kardeşim. çözüm bulan varmı

Junior Member
    Dostum ayni sorun bende de var fakat henuz çözüm bulamadım. Yeni client denedim fakat çözmedi. Update ile düzelecek bişey gibi duruyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyuncuların beyaz ekran dediği durum gibi görünüyor. Bu yaşanan problem ekran kartlarında yaşanan bir problemdir. Yapımcının düzeltmesi gerekiyor.

Nvidia ekran kartına sahip bir kullanıcının başına geldiğinde çözüm önerimiz var. Ancak ATI ekran kartına sahip olanlara yazabileceğimiz bir çözüm önerisi bulunmamaktadır. Bu problemi genelde ATI kullanıcıları yaşamaktadır.

Junior Member
    Biz AMD ekran kartı sahibi olanlar olarak ölelim gidelim. Sürekli böyle sorunlarla cebelleşiyoruz.

Junior Member
    kardeşim aynı sorunu bende yaşıyordum. hatta forumda 2 3 konu açtım. oyunu sildim yükledim pc güncelledim aklına ne gelirse yaptım. ekran kartı driver yükledim sildim güncelledim. baştan aşağı ne yaptıysam olmadı.
    nvdia kullanıyorum ekran kartı.
    youtube dahil her yerde yol aradım bulamadım.
    en son format attım herşey düzeldi.
    başka yol arama hiç,ne yaparsan yap düzelmez.
    nvdia yada atı ile ilgili değil.windows 10 da kurulum yaparken dosyalarda ayarlarda eksiklik olaibliyor.
    format atmakdan başka çaren yok.
    format at sonra hiç birşey kurmadan ilk olarak knightı kur pc ye. bak canavar gibi olacak.D