Results 1 to 4 of 4

Thread: Hesabım hk

Hesabım hk

destan sunucusunda arada pazar yapıp arada farm attıgım priest karakterim hapse düstü ben illegal hic birsey kullanmadım bılgısarımdada yuklu degıl sızde dıgceksınızkı forumda hesap destegı felan verılmıyor buraya kadarda tamam benım asıl merak ettıgım ve cevaplanmasını ıstedıgım soru şu ben işe girdim ve iş yerimdeki bilgisayardan oyuna girmeye başladım arkasına bu olay oldu iş yerindeki bilgisayarda evimdeki gibi temiz illegal bir program yok benim aklıma gelen soru farklı ip den girdiğim içinmi hapse düstüm acaba ki bu cok sacma birşey genede bundan şüpeleniyorum cunki makro dahil hic bir illegal işlem yapmadım bir açıklama bekliyorum ayrıca yeni ticket atarak madem hile var illegal program yani bana bunun dosyasını felan soyleyinki varsa sileyim bi daha olmasın dedim ama bu saatten sonra oyuna olan güvenim kalmadı charı hapisten cıkartıp item alsam pus felan ceksem gene hapse duser yada ban yerım korkusu ile oynayamam

bu arada sayın yetkililer hesap destegı forumdan verılmıyor dıyıp konuyu kestırıp atmayın, kapatmayın benim sorum belirttiğim gibi farklı ip lerden giriş olunca hapsemi giriyoruz ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bunun cevabını biz veremeyiz. Forum üzerinden size yardımcı olma ve sorularınızı yanıtlama şansımız maalesef yok. Karakterinizi zindan bölgesinden çıkardıktan sonra bilgisayarınıza temiz bir kurulum yapıp legal şekilde oynadığınız müddetçe ceza almazsınız.

bilgisayarım zaten temiz 2 bilgisayar ile oynuyorum bırınde ofis programları yüklü is yerinde bilgisayarım diğerinde ise chorome ve knight harıcı hicbirsey yüklü değil bu hile olayı bana pekte inandırıcı gelmiyor acıkcası ancak bilmediğim hile sayılabilecek bir program dosya vs varsa bunu tickette cevaplayınızki onuda sileyim temizliyeyim tamamen mağduriyet yasıyorum şuan tickette bu talebimi belirttim dosyanın hile nin yani nerde olduğunu