Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Aldığım ceza hakkında

Iyi günler bana yardimci ola bilcek varmi

durum su şekilde 08.09.2021 tarihinde ban yedim macrodan 15 gün ticket attim ticekt de gelen cevapda macro kullanan kisilerle ilişkilendirilmsiniz dendi 15 gün ban ve hapis cezasi verilmistir gm tarafindan dendi bende tamam dedim
    yani 08.09.2021 tarihinde 15 gün ban verildi acilma zamani 23:09:2021 yani bugun hesapa dün kontrol amacli denedim 15 gün block macro makina filan yaziyordu bugun acilmasi lazimdi süre bitiyordu bügün resden sora sabah denedimde
    30 day block macro yaziyor bögle birsey nasil olur dedim ticket attim cevapda gm tarafindna macro kullanan kisiler ile ilişkilendirildiniz icin 30 day ban yemisiniz dedi ben de dedim 08.09.2021 tarihinde bunu ben yedim 30 deyil 15 gün bugun acilmasi lazimdi hesabim dedim bidaha attim israrci olmayin dior anlamiyom ben hayatimda ilkez macrodan işlem gördüm oda 15 gün bana ban polikasinin ling atiyor baktim macro kullanim ilk ceza 7 sonra 15 sonra 30 sonra sinirsiz ban simdi ben ilk kez kullanmisim nie 15 + 15 veriliyor bi yanlislik olmasi lazim lütfen gm ekibi hesabim kontrol edilerek aktfi hale getirilmesini talep ediyorum cezami cektim 15 gün bekledim sürenin uzatilmasi cok saçma bişi
    Last edited by NightOwl; 09-23-2021 at 06:11 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by QWEWADAS View Post
    Iyi günler bana yardimci ola bilcek varmi

durum su şekilde 08.09.2021 tarihinde ban yedim macrodan 15 gün ticket attim ticekt de gelen cevapda macro kullanan kisilerle ilişkilendirilmsiniz dendi 15 gün ban ve hapis cezasi verilmistir gm tarafindan dendi bende tamam dedim
    yani 08.09.2021 tarihinde 15 gün ban verildi acilma zamani 23:09:2021 yani bugun hesapa dün kontrol amacli denedim 15 gün block macro makina filan yaziyordu bugun acilmasi lazimdi süre bitiyordu bügün resden sora sabah denedimde
    30 day block macro yaziyor bögle birsey nasil olur dedim ticket attim cevapda gm tarafindna macro kullanan kisiler ile ilişkilendirildiniz icin 30 day ban yemisiniz dedi ben de dedim 08.09.2021 tarihinde bunu ben yedim 30 deyil 15 gün bugun acilmasi lazimdi hesabim dedim bidaha attim israrci olmayin dior anlamiyom ben hayatimda ilkez macrodan işlem gördüm oda 15 gün bana ban polikasinin ling atiyor baktim macro kullanim ilk ceza 7 sonra 15 sonra 30 sonra sinirsiz ban simdi ben ilk kez kullanmisim nie 15 + 15 veriliyor bi yanlislik olmasi lazim lütfen gm ekibi hesabim kontrol edilerek aktfi hale getirilmesini talep ediyorum cezami cektim 15 gün bekledim sürenin uzatilmasi cok saçma bişi
    Yapılanın doğruluğunu veya yanlışlığını söylemiyorum ama davranış kurallarının en altında aşağıda işaretlediğim yazı yazıyor. Senin de yazdığın gibi makro kullanan hesaplarla ilgin varsa yani bunu başka amaçla kullanıyorsan cezan artırılabilir. Ben ilk makro cezasında 15 gün banlanan tanıyorum. O yüzden cezaların artırılıp azaltılması normal. Bu ceza senin yaptığın işe göre değişebilir. Geçmiş olsun.

"Lütfen unutmayın; tüm kurallar ve ceza süreleri istisnai durumlarda oyun yöneticileri tarafından değiştirilebilir, her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir."
    Last edited by GengaR_AreS; 09-23-2021 at 06:08 PM.

Junior Member
    8 kisi yedik 7 kisigin hesap ı acıldı bi benim acılmadı ben macro kullanmadım benim hesap macro kullanan kisilerle ilişkilendirilmis ondan yemiş macro kullanan hesap ı acıldı benim acılmadı ex kasıyordum oturuyordum ben sadece

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Cezanız veya hesabınız hakkında maalesef bilgimiz bulunmuyor ve forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Durum hakkında net bir açıklama ile biletiniz üzerinden devam etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca biletinize verilen yanıtın detaylı kontroller ardından iletilen nihai karar olduğunu bilmelisiniz.

Junior Member
    kardeş bi yardımcı olsana bak dün baktım ya 15 gün yazıyordu giriş ekranda bugun sabah 30 oldu bunu artıracak olsa nie son gün bekleniyor 7 kisin hesap aktif suan girdiler oyna ben giremedim bence bi yanlişlik var ortada

Junior Member
    ticker yerine bakan kişi beni anlamıyor macro kullanmasın banlanmısın dior ben ayın 8 inde 15 gğn banlandım diom anlatamadım bana sanki dün macrodan işlem görmüsüm banlanmısım gibi yazıyor ben 15 gün oldu hesap acılsın die bekledim simdi desinki hesabının 15 gün ban yedi biz bunu 15 gün daha uzatmaya karar verdik bana bunu desin bunu demiyor bana macrodan gm işlem görmüs dior diom tamam işlem gördü 15 gün gördü buun acılması lazım diom

Junior Member
    bakın bunu 08.09.2021 tarihinde yazdım bana ticket den bögle cevap geldi
    GM ekibinin yaptığı incelemeler sonucunda, illegal hesaplar ile bağlantı içinde olduğunuz tespit edildiği için hesabınız 15 günlüğüne kapatılmış olup karakteriniz hapis bölgesine gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

bugun ay 23 yani bugun hesabım aktif olması lazım ama olmadı ticket attım bana gelen cevap bu sekilde

GM ekibinin yaptığı incelemeler sonucunda, illegal hesaplar ile bağlantı içinde olduğunuz tespit edildiği için hesabınız 30 günlüğüne kapatılmış olup 15 gün sonra tekrar kullanıma açılacaktır ayrıca karakteriniz hapis bölgesine gönderilmiştir.

yani diorki 2 kere seni hapse attı manta bakın ya burda bi anlasmazlık var sistemsel hata var lütfen yardımcı olacak yokmu ticket yeri beni anlamıyor

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    bakın bunu 08.09.2021 tarihinde yazdım bana ticket den bögle cevap geldi
    GM ekibinin yaptığı incelemeler sonucunda, illegal hesaplar ile bağlantı içinde olduğunuz tespit edildiği için hesabınız 15 günlüğüne kapatılmış olup karakteriniz hapis bölgesine gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

bugun ay 23 yani bugun hesabım aktif olması lazım ama olmadı ticket attım bana gelen cevap bu sekilde

GM ekibinin yaptığı incelemeler sonucunda, illegal hesaplar ile bağlantı içinde olduğunuz tespit edildiği için hesabınız 30 günlüğüne kapatılmış olup 15 gün sonra tekrar kullanıma açılacaktır ayrıca karakteriniz hapis bölgesine gönderilmiştir.

yani diorki 2 kere seni hapse attı manta bakın ya burda bi anlasmazlık var sistemsel hata var lütfen yardımcı olacak yokmu ticket yeri beni anlamıyor
    Selam.

Bilet harici hesabınız hakkında bilgi veya destek alma şansınız bulunmamaktadır. Dilerseniz tekrar detaylı bir şekilde bilet gönderebilirsiniz.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Junior Member
    tamam anlıyom bu nasıl bişi oldu sistemsel bi hatamı mıdır ayın 22.09.2021 de baktımda 15 day yazıyordu 23.09.2021 de yani bugun acılması gereken hesap res sonrası 30 daya cıktı bi bug mu oldu ne oldu ona göre ticket atam ora atıyom aynı seyi yazıyorlar oto yazıyorlar sanki bunun bögle ahım sahım bi ceza alacak bişi yapmadım 15 günlük cezamı cektim şimdi 30 day yazıyor

Moderator NightOwl's Avatar
    tamam anlıyom bu nasıl bişi oldu sistemsel bi hatamı mıdır ayın 22.09.2021 de baktımda 15 day yazıyordu 23.09.2021 de yani bugun acılması gereken hesap res sonrası 30 daya cıktı bi bug mu oldu ne oldu ona göre ticket atam ora atıyom aynı seyi yazıyorlar oto yazıyorlar sanki bunun bögle ahım sahım bi ceza alacak bişi yapmadım 15 günlük cezamı cektim şimdi 30 day yazıyor
    Lütfen biletiniz üzerinden detaylı ve net bir şekilde durumunuzu iletiniz. Buradan durumunuz hakkında yapabileceğimiz bir şey maalesef bulunmuyor, hesap desteği yalnızca bilet üzerinden verilir.