Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Post Raporlama hakkında

1 arkadası vsde kestim Ana avrat küfür etti bunu kilibe aldım bende +küfürlü müzik ekliyerek videoyu atsam karakterime herhangi bi işlem yapılırmı ettigi tüm küfürler videoda olucaktır
    Last edited by NightOwl; 09-23-2021 at 05:42 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Küfür durumu oyun içerisinde gerçekleşti değil mi? Ayrıca neden videoya o şekilde bir müzik eklemek istiyorsunuz?

Junior Member
    oyun icerisnde küfür etti ben saygımdan dolayı bise demedim ama bu adam sürekli küfür edip duruyor sslerini attım bi video hazırladım bende o ettikleri küfürlere karsılık bi küfürlü video koymak istedim herhangi bi ceza alırmıyım

Quote Originally Posted by San_jBng8Vk4 View Post
    oyun icerisnde küfür etti ben saygımdan dolayı bise demedim ama bu adam sürekli küfür edip duruyor sslerini attım bi video hazırladım bende o ettikleri küfürlere karsılık bi küfürlü video koymak istedim herhangi bi ceza alırmıyım
    Ceza alacağınızı sanmıyorum ancak bu tarz davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Yaşadığınız durumda karşınızdaki oyuncuyu mutelemenizi ve raporlama yapmanızı tavsiye ederim.

Junior Member
    1 kere edilen bi konu degil bu her gördüğü yerde ediyor ve agır küfürler ediyor nerden ogrenebilirim tam net bi sekilde bu sorunun cevabını

Quote Originally Posted by San_jBng8Vk4 View Post
    1 kere edilen bi konu degil bu her gördüğü yerde ediyor ve agır küfürler ediyor nerden ogrenebilirim tam net bi sekilde bu sorunun cevabını
    Videoya küfürlü müzik eklediğiniz için ceza almazsınız. Ancak yukarıda belirttiğim gibi bu tarz davranışlardan vazgeçiniz ve doğru bir şekilde CR üzerinden raporlama yapınız.