Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Soul Gemler hakkında

Knight royale etkinliginde aldıgımız taşları silmişsiniz, bu nasıl bir iş ya? yapılan güncellemede royale etkinligini kaldıracagınız söylemediniz, ve normalde etkinligi kaldırdıgınız zaman taşlar son 3 gün için silinmezdi, bu nasıl bir iş şimdi? ben nezaman res yapacagınız belli değil ne yaptıgınız belli deil ben sizimi takip edicem, 100 tane taş biriktirdim okadar vip keyim bitmesini bekliyordum 1 tane daha 1 haftalık vip key alacaktım, royale etkinligi ödülü taşları silmişsiniz ama bu nedir ya yeter artık ya, gercekten yeter artık ya. Yine kendinizi haklı çıkaracaksınız bütün forum yetkilileri toplanıcak 1 tane çagresiz oyuncuya karşı çullanıcak yine siz haklı cıkacaksınız hemde haksızken, bide durduk yere ban atarlar şimdi :S yav bu nedir artık gercekten bıktım ya

madem sileceksiniz neden veriyorsunuz bu taşları ? neden yapıyorsunuz bu etkinligi ?
    Last edited by NightOwl; 09-23-2021 at 02:35 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

26.08.2021 tarihli sunucu bakımda etkinliğin 4 hafta süre ile getirildiği belirtildi. Ek olarak Knight Royale Geri Döndü! isimli konuda etkinlikten elde edilen Soul Gemler'in etkinlik bittiğinde silineceği belirtildi.

Ayrıca üslubunuza dikkat etmelisiniz, hiçbir kullanıcıya sebepsiz yere ceza verilemez.

Junior Member
    Sen gerçekten o yazılan bütün yazıların full okundugunumu düşünüyorsun, hemde böyle ufacık yazıp ön planda görsel resimleri tutarken? 2 cisi ""Daha önce ki bu tarz etkinliklerde etkinlik bittikten sonra 1 - 2 gün verilirdi insanlar okadar ugrasıp biriktirdigi ödülü alsın diye""", bunu inkar ediyorsun şuan"", var olan bir şeyi inkar ediyorsunuz sonra yazdıklarınızı pür dikkat okumamızı bekliyorsunuz, madem öyle ben bu taşları neden üzerimde tuttum ozaman ? silinmesini bekleyip size kumpas filanmı kuruyorum şuan ? bir projemi yapıyorum ben Ben haklı olsamda haksız cıkacagımı biliyorum merak etme. Yıllardır ctrl c ctrl v teknigi ile etkinlikler yapıp bilgiler paylaşıyorsunuz ve bunları dikkate almamızı bekliyorsunuz.
    lüfür etmeyecegim hakaret etmeyecegim halde korkudan asıl hesabımdan değil başka bir forum hesabımdan forumda yazı yazıyorum "korkudan" cünkü bizi paranoyak ettiniz, çünkü sizin çalışma sisteminiz böyle. Hala bazı şeyleri açıklayamıyorum burda kendi forum hesabımdan yazmasam bile.... neyse.. tamam siz haklısınız. özür dilerim.
    Last edited by NightOwl; 09-23-2021 at 02:47 PM.

Yukarıda tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yaptım. Belirtilen konularda bilgilendirmeler mevcutken bunları okumamak ve dikkate almamak oyuncunun problemidir. Yine belirtiyorum hiçbir oyuncuya keyfi ceza verilemez ve kullanıcılara ceza vermemek için inisiyatif kullanılmaktadır. Bizim amacımız kullanıcılara ceza vermek veya onları forumdan uzaklaştırmak değildir. Amacımız kullanıcılara problemleri ve diğer durumlar karşısında gerekli bilgilendirmeleri yapmak ve onlara yardımcı olmaktır. Konularda ise belirttiğiniz aksine kopyala yapıştır yapılmaz, detaylı bir şekilde yanıt verilir. Ayrıca tekrarlıyorum burası resmi bir forumdur, lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Yazınızı ikinci defaya düzenlemek durumunda kalıyorum.

Junior Member
    Ben ne diyorum sen ne diyosun hocam, konuyu çarpıtıyorsun, neyse özür dilerim siz haklısınız. ben haksızım.

Junior Member
    konuyu kapatabilirisniz.

Konu gerekli bilgilendirmenin yapılması ve isteğiniz üzerine yoruma kapatılmıştır, iyi forumlar.