Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
    Senior Member
    Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    Yellow Sand koreko da kişi başı 150m kusür exp veriyor. Birde bossa rahat 50 kişi dalıyor
    150m mi öyle olsa orayı yıkarlar lagdan vuramazsın. Ya hadi 15 20m falan versin 1m nedir ya dalga mı geçiyorlar cidden.

Senior Member ctosun's Avatar
    Nickname
    KingOfTheUnderworld
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bizdeki kaç m veriyor ben göremedim bile

Senior Member
    Quote Originally Posted by ctosun View Post
    bizdeki kaç m veriyor ben göremedim bile
    500k -1m arası

Senior Member
    Muhteşem güncelleme

Junior Member
    Nickname
    Perdecim
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Farmer Koruma Derneği
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yellow Sand canavarı merakla bekliyorum hayatımda hiç kesmedim güzel bi güncellemeye benziyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    CZ'de kill alınca geçen yazılar bilerek mi kaldırıldı yoksa hata mı? Kill aldığında yukarıda yazı geçmiyor, altta 10 ve katlarında kill alınca da yazmıyor. Bozuldu mu kaldırıldı mı?

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    şu event boss'unun exp sini arttıramaz mıyız? Rift için yapılan güncelleme ışık hızıyla gerçekleşmişti. 5-10m bişi ayarlasanız şu yaratığada kesmeye, beklemeye değse?

Gerçekten exp bossu 1m exp mi veriyor yav şaka mısınız siz Şimdi ben "C'ye basarak daha fazlasını alıyoruz" diyeceğim de korkuyorum bir sonraki güncellemede otururken exp almayı kaldırırlar bunlar

Hayır arkadaş anlamadığım olay bir etkinlik getiriyorsun etkinlikte yaratık öldüğünde çevresindeki oyunculara EXP bonusu veriyor ama verdiği bonusu vermese daha iyi. Eski dönemlerde santa event yapılırdı. O kocaman kardan adama bir çok insan vururdu çok güzel miktarda EXP değeri verirdi.

Topaç etkinliği vardı ASGA bölgesinde çıkardı öldüğünde oradaki tüm oyunculara cupid wing verirdi. Şuan bakıyorum verilen EXP rezalet cupid wing sevgililer gününde PUS üzerinde satılıyor. Bu şekilde devam ettiğiniz sürece oyuncu kaybetmeniz maalesef ki kaçınılmaz.

Bu exp olayına neden sessiz kalınıyor ? rifte saatler içinde müdahale ediliyorsa buna da edilebilir.