Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hodlin66 View Post
    Minerva paketi hem klasik HP bonusunu verip üstüne AP mı veriyor arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi
    Normalde 100 hp veren kafalık 110 hp + %1 attack veriyor. 200 veren Armor 220 + %2 attack veriyor. NPC'den alınanlar 1 aylık. Pustakiler 2 aylık.

Senior Member
    Genie de cok bozukluk vardı onunla ilgi neden bişe yapmadınız ? bildiginiz halde birşey yapmıyorsunuz ..

Junior Member
    geç yapılan bi güncelleme jr ye giremedim günlük şans ödülleri çok zayıf beğenmedim.

Junior Member
    Şuan ki ekonomik koşullara bakıldığında herkes pus indirimi v.s beklerden daha cepten para çıkartacak ekstra sc v.s geliyor günlük şans oyunun ödülleri verilen paraya göre çok düşük daha iyi bir güncelleme beklerdim ne yazık ki şaşirmadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Normalde 100 hp veren kafalık 110 hp + %1 attack veriyor. 200 veren Armor 220 + %2 attack veriyor. NPC'den alınanlar 1 aylık. Pustakiler 2 aylık.

Bir aylık olduğunu söylediğiniz için ayrıca teşekkürler.
    50m verdiğimizde set olarak mı geliyor ?
    Yoksa armor 50m / helmet 50m mı ?

Ben Sizden Bütün Ümidimi Kestim. 2-3 Gündür Şurada Knight Online İyi Olsun Diye Uğraşıyorum. Fikirler Sunuyorum. Ama Olmuyor Arkadaş. Daha Yeni Bitti Stoklanan 50 Pc İle Girilen Draki Kutuları. Şimdi Herkes Günde Bir Dünya Draki Kutusu Sokacak Oyuna Bu Oyunu Yıpratan En Büyük Etkinliği Getirmişsiniz. Daha Yeni Artmıştı Kutu Fiyatları. Helal Olsun Ben İstifa Ediyorum. Artık Oyun İçin İyi Olması İçin Hiç Bir Şey Yazmam Çünkü Siz Bitereceksiniz Bu Oyunu Yakında Niye Dil Dökeyim Ki

Birbirinden güzel eşyalar kazanacakmışız.. duy da inanma

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Bir aylık olduğunu söylediğiniz için ayrıca teşekkürler.
    50m verdiğimizde set olarak mı geliyor ?
    Yoksa armor 50m / helmet 50m mı ?
    50 m'ye 1 aylık set alıyorsun. 1 aylık Helmet + Armor = 50 m yani. İstediğin zaman kırdırabilirsin. Kasaya koyuluyor, trade olmuyor.

Exp bossu 1-2 m exp verecekse hiç koymayın daha iyi. Bu nasıl bir cimriliktir arkadaş yav

Senior Member
    Yellow Sand koreko da kişi başı 150m kusür exp veriyor. Birde bossa rahat 50 kişi dalıyor