Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Stone Golem illegal oyuncular Hk.

Bir süredir farm atmaya karakterime item koymaya calısıyorum. 80-85gb civarında bir karakter dizdim. ve farma geçtikten sonra şunu gördümki oyunda genie altı koxp almış başını gidiyor.

Örnek vermek gerekirse. benim çarım 2900 ataklı int battle priest. Genie 1 mobu Z ye aldıgı zaman o mob ölmeden başka bir mobu seçmiyor. yanımdaki ks atan arkadaş benimle birlikde geniesi açıkken aynı moba kosarken bir anda daha yakında bir mob çıktıgı zaman ona dönüş yapıyor tamamen genie ile? bu mümkün değil. Genie Z ye aldıgı mobu öldürmeden başka bir mob seçmez. Benim ekranımda mob ölme efekti bitmeden adam yeni mobu z ye alıp koşabiliyor. Genie aynı genie değilmi ? Bence Bu koxp. Bu arkadaşlar karakterin üstü doldugu zaman koxp ile üstlerini boşaltıyorlar (npcye satıyorlar).

Bu konu hakkında yöneticilerin ilgilenmesi yardımcı olması gerekiyor. ben aylık 14-15bin Kc cekiyorken bunca masraf edip sürekli bilgisayarı takip edip üstümdekileri iş yerindeyken vs emek vererek hallediyorsam bu oyuna para veriyorsam verdiğim paramın karşılığında hizmet beklerim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

GM ekibi oyun içindeki kontrolleri ve XC taramalarını düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. İllegal olduğunu düşünüyorsanız kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.