Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 168
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Jewel sistematiğini değiştirir misiniz ? Herkes nova bekletiyor. Bence her kutudan daha fazla jewel atsın başka türlü yapamıcaz. Ekiple beraber giriyoruz adam nova aldığı halde söylemiyor bize ks atmaya çalışıyor.
    Son vuruşa jewel atma olayını kaldırsalar çok iyi olur ama benden demesi ''yapmazlar''..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member Dencc's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Son vuruş kalkması lazım millet 6 tane jewel çıkarmış adam 60 diyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Siz buna birde etkinlik mi diyorsunuz??
    Az once siriusta etkinlik dediginiz ama bence tam bir rezillik olan rifte girdim..
    3-4 kisi dc de toplanmislar tum yaratiklara toplu sekilde alan skilli atarak tum riftleri aliyorlar. Bizim gibi solo oynayanlarda bu kansizlara ayakcilik yapiyorlar..
    Az once denk geldim yayincilar bunu acik acik yayinda discord uzerinden ayni dedigim sekilde yapiyorlar ve acik acik bu etkinlik benim ve ekibimin etkinligi bizimle girmeyin diyecek kadar kustahlasabiliyorlar..
    Aktif olarak oynamiyordum, denemek icin girdim ve rezilligin boyutunu gorunce Alt+F4..
    Diyeceklerim bu kadar..
    Herkese iyi oyunlar.

Banned
    Güzel bi etkinlik son vuruş olayı değişmeli random olarak atmalı yada sıralı sistem.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bir sefer de sorunsuz etkinlik gelse şaşarız. Etkinliğe giriş lvl sınırı 70 ama 59 lvl adam etkinliğe kayıt olup günde 1 sefer girilen etkinliği hiç edebiliyor. Madem lvl sınırı 70 o zaman 70 seviye altındakiler npcyi açamasın, kayıt olamasın ve npcden voucher alamasın. Yani şunu düşünmek çok mu zor? İmkansız mı? 70 lvl altındakilerin npcye tıklamasını engellemek ne kadar zahmetli bir iş olabilir?
    Bunu değiştirmişler. Demek ki o kadar da zor değilmiş, demek ki etkinlik gelmeden de bunlar düşünülüp yapılabilirmiş. Darısı ileride tekrar gelecek olan Knight Royale'nin başına. (:

girdiğimiz saati baz alarak 24 saat sonra mı tekrardan giriyoruz yoksa sıfırlanma saati vs bir şey var mı?

70+ ve 1 hesap 1 karakter çok yerinde olmuş eksik kalan şu taşların adaletli dağitimi olacak ben 140 tane taş düşürken bazıları 30 tane anca alabiliyor haliyle onada banada herkese eşit dagitilsa süper olur

70 Level Ne Olacak 70 Leveli Bir Günde Kasıyorlar Adamlar. Şimdi Görün Ortalık 70 Level Char Dolacak Herkes 10'ar Tane 70'e Char Kasıp Hatta Multi Pcleri Olanlar Nasıl Kutu Kaldırıp Piyasayı Yok Edecekler Oyuna Dünyanın İtemi Girecek Zaten Mevcut Pazarlardaki İtemler Birikmiş Durumda User Yok Satın Alan Oyunda Şimdi Görün Curcunayı. 70 Level Adam Mı? Var Oyunda Bari Girişi 83 Level Yapın Herkes 83 Level. Hadi Olmadı 80 Level Yapın Ama 70 Level Zaten 1 Gün Değil 10 Saatte Kasarlar Yine Suistimal Ederler. Yani Tek Pc Oynayan Oyuncular Olarak Yine Biz Bittik Kazanan Yine Çete Mafya Multiler Oldu Sağlılarımla.

Senior Member
    +80 olsun şu etkinlik ya. 70 kasan gelmiş girilmiyor içeri.

dostum değil tek hesap tek pc ile 1 kere girilebiliyor istersen dene