Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Herkesin destek vermesi ayrıca PK atmaktan keyif alan oyuncular için önemli öneriler

Aşağıda madde madde sıralanmış bazı konularda artık işlemler yapılmalıdır..

#Genie kaldırılsın (Kaldırılmıyorsa bile CZDE kullanımı kapatılsın)

#Red Pot Tekrar Gelsin

#+10 gibi itemler basıldıgında pustaki satış yasağı gibi örnek veriyorum, 6 ay gibi bi yasak gelsin

#Rebden item basma olayı kapatılsın veya Kardvis denen illet kalksın

#Asastaki mana basmama minör atmama sorunları düzeltilsin

#Draki blessing kesinlikle kaldırılsın.Olan pkda bitiyor bunun yüzünden

#Drakide 3 dk 4 dk yapanlar var emeğiyle yapıyorsa gerçekten takdiri hakediyor .Ama şöyle bir güncelleme gelse ...Örneğin rankta derece yapanlara 1.2.3.4.lere vermek yerine ilk 100 kişide random verse kutuları nasıl olurdu kimin şansı varsa o alsın rekabette artar ilk 10a girmekmi kolay ilk 100emi ? 1. yapan 3-4 dkyla buglayarak yaptıgını bilmeyen yoktur . Burada suçlama yapmıyorum ama doğru olan bu .Efektler zaten 2dknı rahat yiyor.

#İtem Alışları yasakmı değilmi bir bilgim yok eğer yasak olarak kurallarınızda varsa ciddi yaptırımlar yapılsın.

#Ardeam haritası kesinlikle kapatılmalıdır.Oyuna hiçbir zaman katkısı olmayan aksine hep zararı olan bir haritadır.Bu maddeye kızacak olanlarda 9a3 okcu dizip trol farmı yapan kişiler olacaktır..

#Bir üstteki maddeden dolayı İnsanları pkya çekmek amacıyla item kiralamamı gelir veya başka birşeymi bilemem +80 olup sikilleri açıp cz cıkan her userin pk atmasına teşvik verecek güncellemeler gelmeli.

#Czde oyunun en iyi farm slotu olan Aoc mobuna 3 den fazla vuranı dövüyorlar .Bu kadar önemli bir slotun bu kadar kolay bir şekilde dönülmesi çok saçma .Gb polikanızlada uyuşmuyor.Aoc mobu hp resist damage gibi özelliklerinin ciddi olarak artırılması gerektiğini düşünüyorum.Aof slotu gayet makul mesala..

#Yeni bir etkinlik gelmeli günün belirli saatlerinde veya haftanın belirli günleri herkesin eşit item olup czde PK attığı bir etkinlik güzel olmazmıydı ?Burada kastığın npler senin normal charında achive , pus exp gibi hediyeli olsa nasıl olurdu
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2021 at 01:20 AM.

Senior Member
    Emredersin paşam başka bir isteğin var mı
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2021 at 01:21 AM.

Senior Member
    Hiç mantıklı şeyler söylemiyorsun maalesef
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2021 at 01:21 AM.

Bende Onu Söylüyorum Bu 1000 kişiden 10 Sayısını Arttırmalıyız Ki Oyunda Rekabet Olsun. Pk İçin Char Dizmek Gördüğünüz Gibi Hayal Değil. Hatta Bu Şekilde Zamanla Serverin En Sağlam Charını Bile Dizebilirsiniz. Ee Oyunda Mob Keseyim Yeter Gerisini Satarım Diyen Adamda Tabi Pk Alanlarında Farm Yapamaz Yada Pk Atamaz. Çünkü Sabırlı Olan Ve Zengin Olan İnsanlar Gelir İndirirler. Gerçek Hayatta da Böyledir. Sabır Eder Çalışırsınız Birikim Yapar İşletme Açabilirsiniz. Yada Zenginsinizdir Direk Açarsınız İşletmenizi Yani Buna Bir Şey Diyemeyiz. Gerçek Hayat Nasılsa Knight Online'da Öyle Zaten.
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2021 at 01:22 AM.

adam head shot yedi hoca GG
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2021 at 01:22 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Umarım o 10 sayısını artırırız . Ama bu oyunu zevk için oynamaları şartıyla . TL hesabı yapmadan . Her insanın PK çıktığı çıkmaya cesaret ettiği günler gelir inşallah

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hoca_35 View Post
    Hiç mantıklı şeyler söylemiyorsun maalesef
    Fikrin varmı diyeceğim fakat onu sende göremedim o yüzden sana birşey sormuyorum .yazdıklarında açıkçası açtığım konuya bot gibi post kasmaya yarıyor yinede ise yariyorsun teşekkürler

Senior Member
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Fikrin varmı diyeceğim fakat onu sende göremedim o yüzden sana birşey sormuyorum .yazdıklarında açıkçası açtığım konuya bot gibi post kasmaya yarıyor yinede ise yariyorsun teşekkürler
    Can sıkıntısı biliyon mu öyle gereksiz konular gelince fikrimi paylaşasım geliyor yazmayak mı kardeş forumdu hani burası fikir sunma normaldi Andream kapatılsın genie kalksın sanane ? bu mu pkyı canlandıracak şeyler önceden millet genieyle pk atıyorduda haberimiz mi yoktu

Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Umarım o 10 sayısını artırırız . Ama bu oyunu zevk için oynamaları şartıyla . TL hesabı yapmadan . Her insanın PK çıktığı çıkmaya cesaret ettiği günler gelir inşallah
    Artar Artar. Zaten Oyunu Sabırlı Oynayan Kişiler Ve Her Kastığını Satmayan Kişilerin Demek Ki Tl İle İşi Olmayan Kişiler Olduğunu Görürüz. Bu Tür Sabırlı Kişiler Hem En Güzel Yerde Farmını da Yapar Pk'sını da Atar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Troll konu.
    Bir tek sen doğruyu bileceksin deklare edeceksin ve herkez kabul edecek.
    senin fikrine aykırı hiçbirşey söylenmeyecek öylemi ?
    bir kere sen bu yetkiyi nerden alıyorsun ?
    Bu işler öyle senin dediğin gibi yürümez.
    adream kapatılsın demişsin de.
    Adreamda oynamıyorsan gelmiyorsan gitmiyorsan seni neden ilgilendiriyor bırak ordakiler yesinler birbirlerini sen adreama karışma.
    bak ben cz ye gelmiyorum gitmiyorum karışmıyorum. yiyin birbirinizi orda. arada da bus kasın. lazım olur. ama itemleri folkbanktan çekiyorsanız bus kasmanıza gerek yoktur.
    herşeyi de sirius altar vegaya göre düşünmeyin.
    esk swlerde var. orda oynayanlarda insan.
    misal cumartesi sabah savaşları gelse desen sana sonuna kadar katılırım.
    cumartesi sabah savaşlarında ortalık ne güzel şenlenirdi.
    al çetten ispanyolca ingilizce yazılar yazılırdı
    perulular ispanyollar brabilyalılar endonezyalılar amerikalılar vardı ne gzel harala gürele sabah savaşına gelirlerdi.
    ama şimdi yok.
    karus lüferde hep aynı adamlar birde yan çarları.
    değişenler yalnızca iki ayda bir kozperler banlanırlar yeni çarlarla gelirler.
    değişenler sadece bunlar. lüfer bankta pot satıom. bankaya gelenler hep aynı adamlar hep aynı.
    işte oyunu ve oyuncuyu bu hale getiren böyle boş düşüncelerdir.
    o kalksın bu kalksın şu slota nerf gelsin bu fazla bus atıyor azalsın şu haritayı kapatın şunu şöyle yapın.birde itiraz istemiyorlar. kimse karşı düşünce söylemeyecek. söylerse de troll kabul edilecekmiş konuyu açan efendi hazretleri tarından.
    bi bitmediniz yha.
    admin silme pls.
    Last edited by Tuzlukcu55; 09-22-2021 at 02:54 AM.