Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Rosetta tek başına gayet iyi bir halde. Olympia'da da charım var onun için aynısını söyleyemeyeceğim ama iki serverın birleşmesi mantıksız. İtem seviyeleri birbirinden oldukaç farklı.

Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Rosetta tek başına gayet iyi bir halde. Olympia'da da charım var onun için aynısını söyleyemeyeceğim ama iki serverın birleşmesi mantıksız. İtem seviyeleri birbirinden oldukaç farklı.
    Rosetta Tek Başına Oldukça İyi Mi? Rosetta 1 Server Doluluk Oranı Şuan %30-40 Arası Evet Oldukça İyiymiş. Siz Yapıcılık Değil Yıkıcılık İstiyorsunuz. Bilmesek Serverların Durumunu İtem Seviyelerini Size Hak Verirdik Fakat Biliyoruz. Lütfen Sizde Nasıl Gibi Bir Yol İzlenir varsa Fikirleriniz Paylaşırsanız Daha İyi Olur. Yani Oturup da Birşeylerin Kendi Kendine Düzelmesini Beklemekten Başka? Çünkü Mevcut Durum Böyle Olacak Olsaydı Gordion Ve Olimpia Full Çekerdi Demek ki Böyle Oturup Beklemekle Bir Şeyler Hal Olmuyor Ki Biz Çözüm Önerisi Üretiyoruz.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    @Hoca_35
    @JRB_CNeaESs8

Her konunun altında birbirinizle tartışmak zorunda değilsiniz. Bu şekilde devam etmeniz durumunda forum hesabınız süreli ceza alabilir. Birbirinizin fikir ve görüşlerine saygılı olun ve ikili tartışma ortamı yaratmayın lütfen.

Senior Member
    bilim kurgu izlemeyi acilen bırakmalısın .

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    ares-diez-gordiondan sonrasını okumadım. kalabalık istiyosan sirius,altar veya destanı tercih edebilirsin. şu şu şu serverlar birleşsin demek çok saçma.

Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    bilim kurgu izlemeyi acilen bırakmalısın .
    Aklınız Yok Fikriniz Çok Tebrikler.

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    ares-diez-gordiondan sonrasını okumadım. kalabalık istiyosan sirius,altar veya destanı tercih edebilirsin. şu şu şu serverlar birleşsin demek çok saçma.
    Kardeş Niye Bomboş Sunucularda Oynasın İnsanlar. Ares-Diez-Gordion Aynı Segmentte Serverlar. Altar, Sirius gibi Eski Serverlarda Niye 3 Sunucu Olup Full+Full Çekmesin. Hem Yığılan İtemler Erisin Pazarlarda Hem de Pk canlansın Siz Tabi Tenhada Farm Yapmaya Alıştığınız İçin İşinize Gelmiyor. Düzeniniz Bozulmasın İstiyorsunuz Fakat Oyun Sadece Farmdan İbaret Değil. Bu Oyunda Pazar Ve Pk Dönmezse Oyun Biter Sende Farm Yapamazsın Anladın mı At Gözlüklü Kardeşim.

Quote Originally Posted by JRBURAKAVCITAG0RDESTAN View Post
    Rosetta Tek Başına Oldukça İyi Mi? Rosetta 1 Server Doluluk Oranı Şuan %30-40 Arası Evet Oldukça İyiymiş. Siz Yapıcılık Değil Yıkıcılık İstiyorsunuz. Bilmesek Serverların Durumunu İtem Seviyelerini Size Hak Verirdik Fakat Biliyoruz. Lütfen Sizde Nasıl Gibi Bir Yol İzlenir varsa Fikirleriniz Paylaşırsanız Daha İyi Olur. Yani Oturup da Birşeylerin Kendi Kendine Düzelmesini Beklemekten Başka? Çünkü Mevcut Durum Böyle Olacak Olsaydı Gordion Ve Olimpia Full Çekerdi Demek ki Böyle Oturup Beklemekle Bir Şeyler Hal Olmuyor Ki Biz Çözüm Önerisi Üretiyoruz.
    rosettada oynayan 1 kişinin bile birleşim isteyeceğini sanmıyorum, oyun sadece senin gözlemlerin üzerine yönetilemez dostum

Quote Originally Posted by ANNABELL View Post
    rosettada oynayan 1 kişinin bile birleşim isteyeceğini sanmıyorum, oyun sadece senin gözlemlerin üzerine yönetilemez dostum
    Rosetta'da Server Doluluk Oranı Gündüzleri Ve Geceleri %30-40 Arasında Geceleri Diyorum Akşamları Değil Zaten Bu %30-40 Seviyesi İse Eslantta Afq Farm Yapan Multi Genieciler Ve 3 Tane Konum Var Bu Forumda 3'üde Bir Biriyle Bağlantılı Binlerce Kişi Gördü Ve Kimse Karşı Çıkmadı. Asıl Sadece Siz İstemediğiniz İçin Bu Birleşme Yapılmayacak Diye Bir Şey Yok. Bu Birleşmelere Karşı Çıkanlar Net Rosetta da Farm Atıp Oyunun Pk'sına Ve İlerisine Destek Olmayan Kişilerdir Kendi Düzenleriniz Bozulmasın Server Kalabalıklaşmasın Diye Birleşmeleri İstemiyorsunuz.

Senior Member
    Eski serverlarda Gordion ile Olimpia dışında birleşime ihtiyacı yok. Hele Gordionu sürekli Ares ve Diez'le birleşmesini isteyen kesimin %99 pazarcılar olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.