Results 1 to 6 of 6

Thread: Pazar tutma

Junior Member

Pazar tutma

Pazar tutmanın cezası varmıydı acaba ?

1 Şahıs varda siriusta fp ib ii tarzı buy açan bütün herkesin pazarlarını tutuyor cezası varsa ona göre çekip atacağım

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Kasıtlı olarak pazar tutmanın cezası var. 3 5 dakikalık bir video kaydı ile Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Kasıtlı olarak pazar tutmanın cezası var. 3 5 dakikalık bir video kaydı ile Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.
    Süper şimdi hepsi ceza alsında akıllanırlar belki

Junior Member
    Ama dünden beri 3 tane video attım. Ne zaman kontrol edip banlanacak bu şahıslar ?

Şuan 2 tane karakteri ile pazarlarımı tutmakta

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Raporlar sırayla işleme alınmaktadır. Sırası gelince işleme alınacak ve rapor üzerinden bilgi verilecektir.

Sirius'u bu yüzden bıraktım, bende 2 pc var, al sata bırakıyorum. Malum iş güç çok bakamıyorum oyuna, illallah ettim sonunda bunlardan.
    Vegaya geçtim, malesef burda da durum aynı, utanmadan klan kurmuşlar birde. Geçenlerde dc yedi tüm charları herifin, town boşaldı resmen.
    Bence NTT'nin bu sorunun önüne bir şekilde geçmesi lazım. Ben 2 pc'yi kontrol edemiyorum iş güç ev çoluk cocuk derken. Adamlar nasıl 10 15 20 charı kontrol ediyor anlayamıyorum.