Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Sahte NTTGame Sitesi HK.

merhaba arkadaşlar bildiri amaçlıdır dikkat 20.09.2021 charım hacklendi 21.09.2021 tarihinde nasıl hack yediğimi fark ettim mail adresime gelen (NTTGame Portal] Güvenlik adımını tamamlayınız) adı altında mail ve yönlendirdiği site birebir aynı görünümde yanlız (3t harfli) oldugunu fark ettım ve bu tuzağa düşmenizi istemediğimden sizinle acele bir şekilde paylaşmak istedim teşşekürler.

Senior Member
    NTT, diğer sitelerin yaptığı gibi benzer domain adreslerini de satın alması lazım. Mesela gogle.com yazarsanız direkt google.com adresine yollar sizi.

Junior Member
    characterimin idsi şifresi ve email adresini bulmuş ve eposta göndermiş tıkladıgımda sadece tek kullanımlık şifre istedi ve girdim ayrı bu 3(t)li siteyi nereye bildirebiliriz ticket atmak istedim yanlız öyle bir seçenek bulamadım.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Benim anlamadığım nttgame bu konu hakkında hiçbir uyarıda bulunmadı ne bileyim foruma discorda falan sabit bir konu açar insan. İnsanların soyulması hoşunuza mı gidiyor nedir?!

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 42mermer1989 View Post
    Benim anlamadığım nttgame bu konu hakkında hiçbir uyarıda bulunmadı ne bileyim foruma discorda falan sabit bir konu açar insan. İnsanların soyulması hoşunuza mı gidiyor nedir?!
    Selam,

Resmi duyurular kısmında aşağıdaki paylaşacaklarım dışında birçok duyuru mevcut. Ek olarak Discord sunucumuzda da gerekli duyurular mevcut. Ayrıca bu şekilde hesabına erişimi kaybetmiş kullanıcıların istekleri doğrultusunda gerekli kontrollerin ardından hesap gerçekten tehlike altındaysa güvenlik amacı ile hesap kapatılması durumu da mevcut, bilginize.

Hesabınızı Koruyun

Sosyal Medya Dolandırıcıları

Sahte SMS Dolandırıcıları

Sahte E-Maillere Dikkat!

bugün ben de az kalsın hack yiyecektim, 5 yıl önce bu yöntemle soyuldu karakter ama sağolsun NTTGAME yönetimi hiç bir şekilde yardımcı olmadı. bu sayede 5 yıl kafam rahatladı, bugünkü olaya gelince google ye nttgame yazıp aratayım dedim diğer pc de client yüklemek için, sürekli id pass istedi benden bir baktım site adı aynen şöyle [url] emniyetin sayfasından ihbar ettim dikkatli olun arkadaşlar.
    Last edited by NightOwl; 09-21-2021 at 05:39 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by REZNAT View Post
    bugün ben de az kalsın hack yiyecektim, 5 yıl önce bu yöntemle soyuldu karakter ama sağolsun NTTGAME yönetimi hiç bir şekilde yardımcı olmadı. bu sayede 5 yıl kafam rahatladı, bugünkü olaya gelince google ye nttgame yazıp aratayım dedim diğer pc de client yüklemek için, sürekli id pass istedi benden bir baktım site adı aynen şöyle [url] emniyetin sayfasından ihbar ettim dikkatli olun arkadaşlar.
    Lütfen resmi forum alanlarında bu tarz sitelerin isimlerini paylaşmayınız, anlayışınız için teşekkürler.

Junior Member
    olay sırasında başka bir user den yardım istedim sanırım sana söylemiş ve hemen karaktere güvenlik banı atıldı ama açılması ıcın bugun beklıyordum bi tarafdan meraklıyım ıtem gıttımı gıtmedımı sonucu paylaşacagım ve karakterimi oldugu gibi alabilirsem bu işin peşini bırakmayacagım illegal olan herşey ile caizse mucadele edeceğim

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Resmi duyurular kısmında aşağıdaki paylaşacaklarım dışında birçok duyuru mevcut. Ek olarak Discord sunucumuzda da gerekli duyurular mevcut. Ayrıca bu şekilde hesabına erişimi kaybetmiş kullanıcıların istekleri doğrultusunda gerekli kontrollerin ardından hesap gerçekten tehlike altındaysa güvenlik amacı ile hesap kapatılması durumu da mevcut, bilginize.

Hesabınızı Koruyun

Sosyal Medya Dolandırıcıları

Sahte SMS Dolandırıcıları

Sahte E-Maillere Dikkat!
    Benim demek istediğim bu değil. Bu 3T Li site yeni peyda oldu. Bunun işin bir duyuru açıklama bir konu açılabilir. İnsanlar buna karşı uyarılabilir.

Junior Member
    yani bu (3T) li siteyi ihbar edebiliceğimiz bir yer yokmu ve nttgame sıtesının kopyalanması suç değilmi bu sahte sitelere operasyon yapılmasının bir yolu yokmu varsa bilen söylesin elimden gelenı yaparım