Results 1 to 6 of 6

Question neck ve belt kombinasyonu

Merhabalar, Tp mage olarak char dizmeyi düşünüyorum. Warrior ptler ile takılmıyorum genelde asas okcu vs karısık oluyor. Merak ettiğim pontus neck ile pontus beltin işlevselliği aynımıdır? Pontus neck +3 ve +2 iron belt kullanmakmı mantıklı yoksa +2 iron neck ve +2 pontus belt kullanmakmı mantıklı? Oynadığım server Destan.

Yorumlarınız için şimdiden tşkler.

Senior Member
    1-2 gb harcayarak talia tak çıkart yaparsan pek düşünce sorunu kalmaz bence

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BabaninKiziPakize View Post
    Merhabalar, Tp mage olarak char dizmeyi düşünüyorum. Warrior ptler ile takılmıyorum genelde asas okcu vs karısık oluyor. Merak ettiğim pontus neck ile pontus beltin işlevselliği aynımıdır? Pontus neck +3 ve +2 iron belt kullanmakmı mantıklı yoksa +2 iron neck ve +2 pontus belt kullanmakmı mantıklı? Oynadığım server Destan.

Yorumlarınız için şimdiden tşkler.
    Pontus'un belti ile pendantı aynı özelliği vermiyor ki. Birinde ax deff var birinde sword deff. İkisini beraber takarsan ve +2 olduğunu düşünürsek; 24 Jamadar, 24 Spear, 24 Club, 12 Ax, 12 Sword olur. Arrow ve Dagger deff yok. O yüzden ikisini aynı anda takmasan daha iyi. Jamadar için hiç dd ve arrow olmadan dolaşılmaz. Ortası A veya S draki pendant ile iron belt en iyisi. O da masraflı olur. O kadar olmaz diyorsan iron neck +2 ile taurus belt +2 tak daha iyi. Warriorler önemli değil jamadar olsun diyorsan iron neck + pontus belt de olur. Ama ikisini de pontus takmak pek mantıklı değil gibi.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-21-2021 at 01:44 PM.

aynı anda pontus neck ve pontus belt takmayı dusunmuyorum. jamadar damagesi test ettiğimde beltin etkisi neckin etkisine göre daha yuksek geldi o yuzden sordum ikisinin jamadar etkisi aynımıdır diye. neck ve belt olarak biri iron olacak biri pontus olacak ama bu en etkili şekilde nasıl olabilir. Neck+2 pontus belt +2 şeklindemi yoksa Pontus pendant +3 iron belt+2 şeklindemi daha etkili olur? neck+2 pontus+2 diğer kombinasyona göre daha pahalı mesela

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Hangisi pahalıysa o iyidir.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gabs adamant varsa taurus belt ve iron neck tercih ederdim.