Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Junior Member

Exclamation MP (Magic Power) Bonus Hk.

Koreko magede pkda mp bonus bozuk olması gerektiği gibi etkiliyor ancak uskoda bozuk çok çok az damage arttırıyor

Novayla 2k-2.3k damage atıp 80 le 2.5-2.8k damage atıyorlar ve karşıladındaki adamlar full item warriorlar, priestler, asaslar

Uskoda pkda mp bonus bozuk çalışmıyor ama orda sorunsuz çalışıyor.

sağ alttan damagelere bakabilirsiniz.

https://youtu.be/Ky1BQJ6_s4g

https://youtu.be/k6vIQjMv3fg

Bunlar gibi daha çok video var koreko pk videolarını izleyebilirsiniz hepsi de güncel videolar.
    Last edited by Khenarth; 09-21-2021 at 08:42 AM.

Junior Member
    asasın pot ve minör çiftlemesi nasıl uzun süre sonra fark edilip düzeldiyse MP bonus etkisinin de düzelmesini talep ediyorum

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    USKO'da da çalışıyor. Çalışmadığını kim dedi? (Ben de önceden çalışmadığını sanıyordum ama öyle değilmiş.) Sadece magedeki mp bonus, warriordeki STR, roguedeki dex kadar etki etmiyor. 50 mp'nin etkisini aşağıdaki videoda görebilirsin. Full mp yapınca epey fark ediyor ama HP çok düşeceği için tercih edilmiyor. MP'nin verdiği hasar artırılmalı diyebilirsin.

Last edited by GengaR_AreS; 09-21-2021 at 08:01 AM.

Banned
    Oldu mageler nova ile tek atsın. Ortalama asasların bufsız hp si 4 5 k arası 3k nova vurması normal mi? 2 mage yıkar geçer 3 pt gezmeye gerek kalmaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    USKO'da da çalışıyor. Çalışmadığını kim dedi? (Ben de önceden çalışmadığını sanıyordum ama öyle değilmiş.) Sadece magedeki mp bonus, warriordeki STR, roguedeki dex kadar etki etmiyor. 50 mp'nin etkisini aşağıdaki videoda görebilirsin. Full mp yapınca epey fark ediyor ama HP çok düşeceği için tercih edilmiyor. MP'nin verdiği hasar artırılmalı diyebilirsin.

çalışmıyordan kastım bozuk aynen çok çok az bi etkisi var . ama korekoda normal etkilemesi gerektiği gibi etkiliyor
    Last edited by Oskarim; 09-21-2021 at 08:20 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by mandly View Post
    Oldu mageler nova ile tek atsın. Ortalama asasların bufsız hp si 4 5 k arası 3k nova vurması normal mi? 2 mage yıkar geçer 3 pt gezmeye gerek kalmaz.
    3k nova değil 2k yüzde 15 de master düşüşü var farkındaysan. ayrıca hp set yerine mp takarak hp den çok fazla feragat ediyor. asas görünmezlikle gelip tekleyip gidebilir. sığ bakma olaya

Ne yapıcaksın knk eski stil paper mp mage mi yapacaksın? Sana söyliyim 1 pk'dan sonra dönersin pet mageye. Eski oyun yok artık içinde bulunduğun mage pt çok tekleniyon diye 2 3 laf eder hop dönersin pet mageye. Paper'lik mazi oldu bu kadar üst seviye silahların olduğu oyunda mp mage yaparsın 1 vurursun 50 düşersin seni gören mele ekmek geldi ekmek der. Bence mage'yi çok karıştırmayın. Draki bless'e ayar verilse yeterlidir kanımca. Düşürdüğü damage %si azaltılmalı %90 düşürüyorsa %30'lara falan ayarlanmalı düşürdüğü damage.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    buyrun

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIDearWitness View Post
    Ne yapıcaksın knk eski stil paper mp mage mi yapacaksın? Sana söyliyim 1 pk'dan sonra dönersin pet mageye. Eski oyun yok artık içinde bulunduğun mage pt çok tekleniyon diye 2 3 laf eder hop dönersin pet mageye. Paper'lik mazi oldu bu kadar üst seviye silahların olduğu oyunda mp mage yaparsın 1 vurursun 50 düşersin seni gören mele ekmek geldi ekmek der. Bence mage'yi çok karıştırmayın. Draki bless'e ayar verilse yeterlidir kanımca. Düşürdüğü damage %si azaltılmalı %90 düşürüyorsa %30'lara falan ayarlanmalı düşürdüğü damage.
    paper değil int mage ama 2 set rons mesela hp ve mp set. hp ile und alıp mp seti giyince aşırı bi can düşüşü olmuyor ancak vurduğun zaman karşıdakini daha rahat düşürebiliyorsun. daha keyifli bi pk olur

Junior Member
    Quote Originally Posted by lucidlamarr View Post
    buyrun

şu an bu şekilde fark yaratmıyor. arenada mp 8 set takıp denedim 100 damage anca fark etti.

adamlar mp setle nova ile ortalama 2k damage vuruyo ama uskoda damage o şekilde artmıyor. stafla 1.5-1.6k vuruyor burda etkisi yok denecek kadar az koreko videosunu izlediysen damage farkını görürsün

https://www.youtube.com/watch?v=1JPF...nnel=HilmiBerk

bu da türk birinin denemesi stafdaki artışa bakarsan ne kadar az arttığını görebilirsin.
    Last edited by Oskarim; 09-21-2021 at 10:20 AM.