View Poll Results: Genie,Oyundan Tamamen Kaldırılsın mı ?

Voters
128. You may not vote on this poll
  • Evet

86 67.19%
  • Hayır

42 32.81%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 67 of 67
    Benim yaşım 30 15 yıldır bu oyunu oynuyorum bu oyunda eskiden olmayan bir sürü özellik geldi ozaman onlarıda devre dışı bıraksınlar 1299 patchini oynamak istiyorsan git oyna yada oyuna ilk başladığında mevcut olan özellikleri de kendince isteme mesela trade neden var istemiyorum diye bilirsin ama trade var bu oyunun eskisi yenisi yok şuan ne varsa odur 5 yıl sonra ne olacaksa odur
    Last edited by NativeBrutal; 09-24-2021 at 10:56 PM.

Genie kalkarsa reb kasma olayi biter. Char fiyatları uçar. Hangi amaca dayalı acdin konuyu acaba şaşırtıcı.

Senior Member
    genie 1000 cash olsun amac dogrultusunda exp icin kullanilsin sadece.!.

Senior Member
    genie 800 cash falan olursa belki insanlar kıymetini anlar ve SADECE İHTİYAÇLARI OLDUĞU ZAMANLARDA bu mereti kullanmaya özen gösterirler. saygılarımla....

Bence çalışan, öğrenci vs gibi durumlarda insanlar elle kasamıyor afk şekilde exp kasma yönünden çok kötü olur bir kişi elle 83 e kasmaya kalksa aylarını alır bence. Başkalarının örnek verdiği gibi sadece exp kasmak için kullanılabilir genie ile kutudan item gelmemesi ya da para gelmemesi gibi bir uygulama yapılabilir böylece sadece exp kasmak için kullanılabilir. Tabi ki başkalarının fikirleri farklı olabilir

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Genie kaldırılırsa nasıl reb10 kasılacak ? Bazı slotlarda kullanılmasını engellesinler.