Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Raporlama hakkında

Server:

adlı oyuncu uruk farmındayken troll mobları çekiyor. 1-2 kere daha yaptı fakat onları videoya alamadım sonuncusunda alabildim. böyle oyuncularla uğraşmak istemiyorum artık eminim sizlerde istemiyorsunuzdur. Gereğinin yapılacağını umut ediyorum iyi günler dilerim kolay gelsin.

Youtube Video Linki:
    Last edited by NightOwl; 09-19-2021 at 03:37 PM.

Senior Member
    https://forum.nttgame.com/forum/foru...-Cheat-Reports Lütfen buraya atar mısın?

Nick:

Server:

Sebep:

Kanıt: şeklinde.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bildirimlerinizi lütfen arkadaşımızın belirttiği gibi Cheat Reports bölümünden yapınız. Genel forum alanlarında bu tarz konuların açılması yasaktır.

Senior Member
    selamlar CR deki raporlar Processed e geçtiğinde kural ihlali yapan oyuncu hakkında alınan kararı biz raporlama yapan normal oyuncular olarak göremiyoruz doğal olarak durum bizim açımızdan muallak ta kalıyor . eskiden durum sonuçlanana kadar CR de kalıyordu sonuçlandıktan sonra 1 yada 2 gün içindede rafa kaldırılıyordu . bu şekilde olması daha uygun diye düşünmekteyim . çünki oyun oynamamaız gerekirken oyunu bırakıp illeglallerin peşine düşüp emek harcıyoruz ve emeğimizin karşılığınıda görmek isteriz . Lütfen Raporlar sonuçlanana kadar kaldırmayınız . Şimdiden teşekkür ediyorum

selamlar saygılar

Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    selamlar CR deki raporlar Processed e geçtiğinde kural ihlali yapan oyuncu hakkında alınan kararı biz raporlama yapan normal oyuncular olarak göremiyoruz doğal olarak durum bizim açımızdan muallak ta kalıyor . eskiden durum sonuçlanana kadar CR de kalıyordu sonuçlandıktan sonra 1 yada 2 gün içindede rafa kaldırılıyordu . bu şekilde olması daha uygun diye düşünmekteyim . çünki oyun oynamamaız gerekirken oyunu bırakıp illeglallerin peşine düşüp emek harcıyoruz ve emeğimizin karşılığınıda görmek isteriz . Lütfen Raporlar sonuçlanana kadar kaldırmayınız . Şimdiden teşekkür ediyorum

selamlar saygılar
    Belirttiğiniz gibi rapor arşive alındıktan sonra ceza verilmesi durumunda rapora tekrar bir şey yazılmıyor. Arşive ise işlem sırasında gereksiz yoğunluk oluşturmaması için alınıyor. Şu an için işleyiş bu şekilde, herhangi bir değişiklik olması durumunda mutlaka bilgi paylaşılır.

Senior Member
    Bu iyi bir uygulama olmamış bizim açımızdan . Ozaman en azından rapora işlem tamam gibi birey yazılsa bari . Olmazmı bu şekilde bir karar alınsa . Eski hali çok güzeldi sabırsızlıkla bekliyorduk ne oldu acaba raporla ilgili diye günde on kez sayfa yeniliyorduk . Biz raporlama zahmetinde bulunan emek Oyunun iyiliği için hiç üzerimize vazife olmamasına rağmen sizlere yardımcı olan gönüllü oyuncular olarak en azından yazdığımız konularla ilgili işlem yapıldımı yapılmadımı bunu öğrenmeye hakkımızın olduğunu düşünmekteyiz . Lütfen bu yazdığım konu ile ilgilide cevap yazarsanız sevinirim

İlgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum hepinize . sizin emekleriniz içinde çok sağolun

saygılar kolay gelsin
    Last edited by MartyMcFly; 09-20-2021 at 06:48 PM.

Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    Bu iyi bir uygulama olmamış bizim açımızdan . Ozaman en azından rapora işlem tamam gibi birey yazılsa bari . Olmazmı bu şekilde bir karar alınsa . Eski hali çok güzeldi sabırsızlıkla bekliyorduk ne oldu acaba raporla ilgili diye günde on kez sayfa yeniliyorduk . Biz raporlama zahmetinde bulunan emek Oyunun iyiliği için hiç üzerimize vazife olmamasına rağmen sizlere yardımcı olan gönüllü oyuncular olarak en azından yazdığımız konularla ilgili işlem yapıldımı yapılmadımı bunu öğrenmeye hakkımızın olduğunu düşünmekteyiz . Lütfen bu yazdığım konu ile ilgilide cevap yazarsanız sevinirim

İlgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum hepinize . sizin emekleriniz içinde çok sağolun

saygılar kolay gelsin
    Raporlara önceden oluğu gibi yine işlem tamam yazılıyor ancak daha detaylı kontrol edilmesi gereken durumlarda gereksiz yoğunluğa sebebiyet vermemek adına bazı raporlar arşive kaldırılabiliyor ve işlem yapılması durumunda geriye dönük(tekrar arşive girerek) yanıt verilmiyor. Tekrar rapora yanıt vermek yerine harcanacak süre yeni raporlara bakmaya harcanıyor.