Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Boslar hakkinda!!!

Merhaba son yapilan güncellemeler ile boslarin drop olayi çok karişik bi hal aldi bu konuda tüm oyuncularin fikrini merak ediyorum ben başima geleni yazayim sizde fikirlerinizi paylaşirsaniz sevinirim...
    Bir kaç arkadaş denkgeldigimiz sürece eslant boslarini kesiyoruz fakat son güncellemede başimiza gelen ve haksiz oldugunu düşündügüm bir olay ile karşi karşiya kaldim. Trol king bosunu 3 okçu 1 priest keserken trol king hp bari % 30 kaldigi sirada bir party de ataga başladi mobun kutusu diğer partyde kaldi buna ks leşmek desek hp yi bitirimişiz kutu adamlara kaldi ilginç geldi ve güncellemeyi daha sonra okudum.
    2. Olayda ise yine ayni şekilde % 50 den fazlasini kestigimiz trol king ve snaqe queen moblarinda sadece 1 okçu arkasinda priesti olmadan yada bir partysi destegi olmadan ks atti ve kutu aldi bu çok haksiz geldi bana çünkü mantik olarak ben o boslara attak vermesem canini çizemez tk ve sq nun 80 lvl bir okçu.
    3. Olarak da bu okçu arakdaş bana bos da kestirmedi respawn etmekle tehdit ediyoru birakiyorum bosu ölüyor yilmadan geliyor filan yani biz o kadar emek verip ugraşalim item ve lvl olarak bir ezik çar ile % 10 bosun hp sini aldiginiz zaman kutu ihtimaliniz olsun bu biraz yanliş gibi geldi.
    Felankor için bu olayi anlayabilirm ama onuda tek party kesemedigi için mantikli yoksa slotlardaki normal moblarida % 10 göre yapalim her yer karişir kimse mob kovalamaz
    tüm oyncu arkadaşlarimin yorumlarini ve fikirlerini merak ile bekliyorum.... şimdiden teşekkürler....

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gayet adil. oyun sana açıkça en çok vurana vercem diye bi kural koymadığını belirtmiş. % lik belirlenir. çok vuranın çok şansı olur ancak diğerlerinin de bi şansı olur demiş. aynı şey senin için de geçerli. başkaları boss keserken son anda yetişirsin kutu sana da gelebilir. bu sayede oyunda sadece gücü olan ya da boss u ilk gören değil, herkes şans sahibi olur. haliyle, adil.

Junior Member
    Adİl anlayiŞimiz bİraz farkli sanirim ben dİyorumkİ ben o bosa vurmasam kesebİlİcek gÜÇte deĞİl
    neyİn Şansi anlamadim ayrica Çok vuran degİl % 10 vuran herkez dİyor. Bİrİ kesmese oturdugu yerden sadece seyİr edİcek
    neyse fİkrİn İÇİn teŞekkÜrler gÖrÜŞlerİmİz ayni olucak dİye bİ kaİde yok netİcede.