Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Lightbulb JR Kazandım Ancak Üstüm Dolu Olduğu İçin Drop Alamadım[Lütfen İöeri]

Merhaba sayın yetkili/yetkililer;

İsimler kişisel bilgilerin korunması kanunu gereğince kapatılmıştır.

Ekte paylaştığım resimde de görüleceği sabah 19/09/2021 tarih ve saat 07:40 etkinliği olan Juraid Mountain etkinliğini kazandım.

Ancak; üzerimin dolu olduğunu farkında değildim. Party'e de Hiç bir şekilde karşı ırk gelmeden Deva'ı kestik ve dışarıya çıktığımda durumu fark ettim. Çünkü üzerime hiç bir drop gelmedi.

GM'lerimize sormak istediğim bunun telafisi mümkün müdür? 2x Silvery Gem ve 1 Blue Treasure Chest kazanmaya hak kazanmış ama üzerine gelmemiş bir player olarak. Bu dropların bana verilmesi mümkün müdür?

Teşekkür ederim.

Senior Member
    Bu oyuncunun kendi hatası olduğu için telafi edeceklerini hiç sanmıyorum. Bir derece bazen BUG durumları olduğunda telafi ediyorlar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Böyle bir durumun telafisi yapılmamaktadır.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SirDadash View Post
    Ancak; üzerimin dolu olduğunu farkında değildim..
    Böyle saçma bir gerekçe olabilir mi ?

Böyle bir şeyin farkında olmaman senin hatan, ne diye telafi yapılsın. Her Jr Öncesi üzerini kontrol edeceksin. Böyle bir durumun oluşmasına izin vermeyeceksin.

O halde bende yolda yürürken cebimden para düşürdüğümde gidip devletten talepte bulunayım. Param farkında olmadan düştü, 100 liramı geri verin diye

Ne kadar kızsam da bu forumun moderatörleri büyük sabra sahipler, kendilerini ne kadar tebrik etsek azdır. Gün içerisinde binbir absürt taleple, insanla uğraşıyorlar. Zor valla

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Böyle şeyler başka oyunlarda olsa, 5 dakikada dönüş olurdu, 10 dakikada telafi edilirdi. Burada öyle bir şey beklemen en başından hata.

Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    Böyle saçma bir gerekçe olabilir mi ?

Böyle bir şeyin farkında olmaman senin hatan, ne diye telafi yapılsın. Her Jr Öncesi üzerini kontrol edeceksin. Böyle bir durumun oluşmasına izin vermeyeceksin.

O halde bende yolda yürürken cebimden para düşürdüğümde gidip devletten talepte bulunayım. Param farkında olmadan düştü, 100 liramı geri verin diye

Ne kadar kızsam da bu forumun moderatörleri büyük sabra sahipler, kendilerini ne kadar tebrik etsek azdır. Gün içerisinde binbir absürt taleple, insanla uğraşıyorlar. Zor valla
    benim anlamadığım nokta sen neden bu kadar agresifsin ve cevap vermek zorunda değilsin sana sormamış yetkili birilerine birşey sormuş sorma şeklide gayet normal düzgün cevap verebilir veya muhattap olmayabilirdin.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Böyle şeyler başka oyunlarda olsa, 5 dakikada dönüş olurdu, 10 dakikada telafi edilirdi. Burada öyle bir şey beklemen en başından hata.
    Örnek verebilir misin hangi oyun benzer bir şekilde oyuncunun kişisel hatasını kabul edip telafi sağlar?
    Saçma bir eleştiri olmuş
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    O hangi oyun gerçekten merak ettim, bireysel bir hata yüzünden telafi sunan. Sadece eleştirmek için eleştiri yapıyorsunuz şu an.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu aslında bir oyun hatasıdır. Başka oyunlarda olsa, üstün dolu olduğu zaman bu tür ödüller mail ile gelir. (Örnek; Order and Chaos bir telefon oyunu bile bu durumda sizden daha ilerde) Sırf buna dikkat çekmek için böyle bir yorumda bulundum. Evet biraz saçma oldu ama yeterince dikkat çektiğimi düşünüyorum.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by losantraxbeymiacaba View Post
    benim anlamadığım nokta sen neden bu kadar agresifsin ve cevap vermek zorunda değilsin sana sormamış yetkili birilerine birşey sormuş sorma şeklide gayet normal düzgün cevap verebilir veya muhattap olmayabilirdin.
    Oyun yönetimi sürekli eleştiriye tabi tutulur, çoğu da haklı eleştirilerdir.

Ama bu derece saçma eleştiriyi görünce; bir oyuncu olarak ben bile agresifleşiyorum. IQ Düşüklüğüne tahammülüm yok.