Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 68
    Quote Originally Posted by Sef11 View Post
    Anlayamadığım bir sürü bencillik kokan yazı okudum ve gerçekten kuru kalabalık yazıların çogu, tabi haklı bulduğum taraflarda mevcut. Bana sadece 1 adet oyun gösterin oyuncusunu tamamen memnun etmeyi başarabilen. Arkadaşlar kime göre, neye göre doğru yada yanlışlıklar var. Oyun şu anda iyiye giderken neden baltalamaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum. Eksikler de hatalarda olacak sonuçda bu bir oyun ve kul yapısı bi de bu taraflı bakınız.
    Oyun Oyunda Yapabilecekleri Şeyleri Yapmamaları Var. Çözüm Önerisi Sunuyoruz Zaten Forum Bu Yüzden Var. Eksiklikler Tamamlansın Diye. Hatasız Kulda Olmaz Kul Yapısı Da Hatalı Olabilir Ama Düzeltilmeye Çalışılır Hiç yoktan Daha İyi Yapılmaya Çalışabilinir.

Junior Member
    Konuyu açan arkadaş çok güzel bir şekilde özetlemiş Win - Win bir durum ortaya çıkacağını. Bu fikre karşı çıkan arkadaşların sebeplerini anlamaya çalışıyorum ama yok, kesinlikle anlam veremiyorum Bu adamlar oyunda her saatte PK dönmesine karşılar, boş slotlarda farm atıp 3 5 kuruş para kazanma peşindeler çok açık

Umarım en yakın zamanda, dileğim bu kış ( ARES + DIEZ + GORDION ) ve (OLYMPIA + ROSETTA) birleşimi gerçekleşir de biraz PK'ya rekabete doyarız. Bomboş BF de saçma sapan yaratık kesmek, gündüzleri bomboş CZ de hiçbir şey yapmadan dolanmak zorunda kalmayız ve Pazarda bir iteme talep olsun, satılsın diye günlerce beklemekten kurtuluruz. Yan charı bile kasamıyorsun, exp slotları bile bomboş Yeni getirilen RIFT etkinliğine girebilmek için uzun uzun parti kurulmasını bekliyorsun...

NOT : Umarım Olympia + Rosetta birleşimine Destan da eklenir ve uzun ömürlü efsane serverlar ortaya çıkar.

Geçmişte oyun yönetimi ve anlayışı farklıydı, hatalar yapıldı, bu sebeple birleşmeler sonrası belki de oyuncular oyunu bıraktı, ancak benim kanaatim o birleşmeler olmasaydı da oyuncular oyunu bırakıcaktı ve birleşmeler serverın ömrünü hertürlü uzattı. Ancak şuan oyun yönetimi gerçekten çok güzel işler başarıyor, çok daha iyisi yapılabilir ancak step step yavaş yavaş ilerliyolar, sağlam bir altyapı ile herşeyi fixleyerek ilerlemek istiyorlar. Gerçekten tebrik etmeliyiz, oyunu kurtardılar diyebilirim. Bana kalırsa şu birleşmelerden sonra harika serverlar ortaya çıkacak ve tüm bu güncellemeler sonucunda yeni ve belki de gelmiş geçmiş en temiz en uzun ömürlü olacak yeni serverı açacaklar...

forum kontrol seneeye bakmak için yazdım sorry

Ares-Diez-Gordion. Başka çözüm yokkkkkkk

Quote Originally Posted by NorthBeaR View Post
    Konuyu açan arkadaş çok güzel bir şekilde özetlemiş Win - Win bir durum ortaya çıkacağını. Bu fikre karşı çıkan arkadaşların sebeplerini anlamaya çalışıyorum ama yok, kesinlikle anlam veremiyorum Bu adamlar oyunda her saatte PK dönmesine karşılar, boş slotlarda farm atıp 3 5 kuruş para kazanma peşindeler çok açık

Umarım en yakın zamanda, dileğim bu kış ( ARES + DIEZ + GORDION ) ve (OLYMPIA + ROSETTA) birleşimi gerçekleşir de biraz PK'ya rekabete doyarız. Bomboş BF de saçma sapan yaratık kesmek, gündüzleri bomboş CZ de hiçbir şey yapmadan dolanmak zorunda kalmayız ve Pazarda bir iteme talep olsun, satılsın diye günlerce beklemekten kurtuluruz. Yan charı bile kasamıyorsun, exp slotları bile bomboş Yeni getirilen RIFT etkinliğine girebilmek için uzun uzun parti kurulmasını bekliyorsun...

NOT : Umarım Olympia + Rosetta birleşimine Destan da eklenir ve uzun ömürlü efsane serverlar ortaya çıkar.

Geçmişte oyun yönetimi ve anlayışı farklıydı, hatalar yapıldı, bu sebeple birleşmeler sonrası belki de oyuncular oyunu bıraktı, ancak benim kanaatim o birleşmeler olmasaydı da oyuncular oyunu bırakıcaktı ve birleşmeler serverın ömrünü hertürlü uzattı. Ancak şuan oyun yönetimi gerçekten çok güzel işler başarıyor, çok daha iyisi yapılabilir ancak step step yavaş yavaş ilerliyolar, sağlam bir altyapı ile herşeyi fixleyerek ilerlemek istiyorlar. Gerçekten tebrik etmeliyiz, oyunu kurtardılar diyebilirim. Bana kalırsa şu birleşmelerden sonra harika serverlar ortaya çıkacak ve tüm bu güncellemeler sonucunda yeni ve belki de gelmiş geçmiş en temiz en uzun ömürlü olacak yeni serverı açacaklar...
    Çok Güzel Yazmışsın Kardeşim Benimde Tamda Anlatmak İstediğim Konu Buydu. Niye Eski Sunucular Sirius Altar Gibi Full+Full Çekmesinde Böyle Ayrı Ayrı Kalıp Teker Serverları Bile Dolmamazlık Yaşasın Daha İyi Olmak varken Niye Kötü Olalım. Eski Serverlar Birleşse Onlara Eminim Aşırı Çok User Başlar Ve Hem Pazarlarında Birikmiş ve Satılmayan İtemleri Satılır Hem Pk Alanı Canlanır. Mgame'in Premium Ve Cash Gelirleri Artar. Bekliyoruz Bakalım. Çünkü Herkes İçin En İyisi Bu Olacaktır.

Quote Originally Posted by GoldenHazeeeeee View Post
    forum kontrol seneeye bakmak için yazdım sorry
    Seneye Kalmadan İnşAllah Bir An Önce Olur. Olsun da Seneye Olsun.

Quote Originally Posted by Mageeeeeee01 View Post
    Ares-Diez-Gordion. Başka çözüm yokkkkkkk
    Bekliyoruz Bakalım Ne Olacak.

Quote Originally Posted by JRBURAKAVCITAG0RDESTAN View Post
    Bekliyoruz Bakalım Ne Olacak.
    hİÇ BİRŞEY OLMAZ.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race