Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 68
    Quote Originally Posted by ctosun View Post
    en az 1 sene daha birleşim olmaz 1 sene sonra anca rekabet oluşacağı için olması muhtemel diyorum
    Birleşim Olsun da 1 Sene Sonra da Olsun Tabi Hemen He Deyince Bir Dahaki Resde Birleşim Gelsin Demiyoruz Ama Bu Konu Üzerinde Çalışma Olmalı Herkes Açısından İyi Sonuçlar Olacaktır.

Quote Originally Posted by KOPORTAL View Post
    Rosetta - Olympia

Ares - Gordion olur.
    Rosetta-Olympia Katılıyorum Fakat Ares-Gordion'un Yanına Diez de Eklenmeli İşte O Zaman Çok İyi Olur.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Birleşim için gerekli unsunların başında online sayısı olduğu için 1 sene değil böyle online oyuncu olduğu sürece hiç bir zaman birleşme olmaz gerçekçi olmak lazım.
    Olsun Birleşmede 1 Sene Sonra Olsun 6 Ay Sonra Olsun Fark etmez. Online Oyuncu Fazlalığı Sadece Akşamları Jr Öncesi Ve Sonrası Biraz Oluyor. Genel Olarak Serverlar Boş Kalıyor. Birleşme Olursa 24 Saat Serverlarda Doluluk Sağlanır. Rakabet Ve Pk Canlanır. Doluluk Olacağı İçin Cash Ve Pre Satışları Artar Mgame'de Bu Konuda Büyük Gelir Elde Etmiş Olur. Biz Oyuncularda Oyunu Nirvana Düzeyinde Oynarız.

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Bu tür durumlarda GM ekibi konu üzerinden olur veya olmaz diye bir yanıt vermez. Genel bir bilgi vermek gerekirse, yapılan öneriler NTTGame ve MGame tarafından takip edilir. Yapılması mümkün olabilecek öneriler dikkate alınır ve değerlendirilir. Bu süreç 1,2 ay veya 1.2 sene ya da daha uzun da sürebilir. Kısacası, öneri yaptım kabul edildi mi, yapılacak mı gibi cevap alma beklentinizin olmaması gerekiyor.
    Tabi Şimdi Çıkıp Birleşmeyi Yapacağız Diyemezler. Çünkü Böyle Bir Açıklama Yapsalar Herkes Birleşme Olacak Serverlarda İtem Depolar Ve Haksızlık Olur. Yapacaklarsa da Ansızın Yapacaklarını Tahmin Ediyorum Zaten. Kimse Depolama Yada Bu Konuyu Suistimal Etmesin Diye. Bu Süreç Gerçekleşsin de 1 ay olur 2 ay olur 1 Sene Olur Bekleriz Ama Bu Konu Gerçekleşsin Ki Hem Gm'ler Hem Yapımcı Firma Hem Oyuncular İçin Yararlı Ve Hayırlı Olsun. Ben Yine De Sesimiz Duyuldu mu Gmler Gördü mü Yada Modlar Gördümü Diye Yazdım. Yoksa Tabi Buradan Yapacağız Bunu Diye Spoiler Vereceklerini Beklemek Mantıksız Olur.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Birleşim için gerekli unsunların başında online sayısı olduğu için 1 sene değil böyle online oyuncu olduğu sürece hiç bir zaman birleşme olmaz gerçekçi olmak lazım.
    Birleşimler İçin Online Sayısı ile Geçmişte Bir Alaka Kurulabilirdi Fakat Şuan İçin Oyunun Kendi Çıkarları Ve Oyuncuların Daha İyi Oyun Oynaması İçin Bu Birleşimler Gerekli Ve Önemli Diyorum. Online User Sayısına Baksak Bile Bu Durum Gerçekleşmeli Çünkü Gordion Ve Olimpia Tek Server Olmalarına Rağmen Gündüzleri %30 Doluluk Oranlarına Sahipler Bunlarda Pazarın Doluluğu Zaten Oynayan Yok Ve Hiç Bir Şey Yapmadan Sadece Bekleyerek Bu Durum Hal Olacak Olmuş Olsaydı Şimdiye Hal Olurdu. Çözüm Önerileri Ve Çözüm Şart Gibi Duruyor. Ares-Diez De Bunlardan Pek Farklı Değil Aslında. Rosetta da Öyle Gündüzleri %30 Doluluk Var. Yani Bu İstenilen Birleşmeler Herkesin İşine Yarayacaktır.
    Last edited by JRB_CNeaESs8; 09-22-2021 at 04:34 PM.

Ares-Diez-Gordion Birleşimi Efsane Ötesi Olur nokta

Anlayamadığım bir sürü bencillik kokan yazı okudum ve gerçekten kuru kalabalık yazıların çogu, tabi haklı bulduğum taraflarda mevcut. Bana sadece 1 adet oyun gösterin oyuncusunu tamamen memnun etmeyi başarabilen. Arkadaşlar kime göre, neye göre doğru yada yanlışlıklar var. Oyun şu anda iyiye giderken neden baltalamaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum. Eksikler de hatalarda olacak sonuçda bu bir oyun ve kul yapısı bi de bu taraflı bakınız.

Quote Originally Posted by Sef11 View Post
    Anlayamadığım bir sürü bencillik kokan yazı okudum ve gerçekten kuru kalabalık yazıların çogu, tabi haklı bulduğum taraflarda mevcut. Bana sadece 1 adet oyun gösterin oyuncusunu tamamen memnun etmeyi başarabilen. Arkadaşlar kime göre, neye göre doğru yada yanlışlıklar var. Oyun şu anda iyiye giderken neden baltalamaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum. Eksikler de hatalarda olacak sonuçda bu bir oyun ve kul yapısı bi de bu taraflı bakınız.
    Ben Sizden Bütün Ümidimi Kestim. 2-3 Gündür Şurada Knight Online İyi Olsun Diye Uğraşıyorum. Fikirler Sunuyorum. Ama Olmuyor Arkadaş. Daha Yeni Bitti Stoklanan 50 Pc İle Girilen Draki Kutuları. Şimdi Herkes Günde Bir Dünya Draki Kutusu Sokacak Oyuna Bu Oyunu Yıpratan En Büyük Etkinliği Getirmişsiniz. Daha Yeni Artmıştı Kutu Fiyatları. Helal Olsun Ben İstifa Ediyorum. Artık Oyun İçin İyi Olması İçin Hiç Bir Şey Yazmam Çünkü Siz Bitereceksiniz Bu Oyunu Yakında Niye Dil Dökeyim Ki. İsterse Bütün Sunucuları Ayırsınlar Birleştirsenler Çarpsınlar Bölsünler Artık Umrum Dışı

Yine hüsrannnnn

Quote Originally Posted by Mageeeeeee01 View Post
    Yine hüsrannnnn
    Direk Hüsran Demeyelim Belki Bir Gün Yaparlar İsteğimizi. Ama Yine De Pazarda Yığılan Ve Satılmayan İtemler Server Birleşimleri İle Azalır Oyun Ve Pazar Canlanır Demiştik Bugün Bir Arkadaş Günde 15 Tane Draki Kutusu Aldığını Söyledi 30 Farklı Chardan Giriyormuş. Böyle Giderse Yakında Pazarda İtem Satacak İnsan Bulamayacağız. Mesela Yeni Server Denen Serverlarda Bile 10-15 Tane +8 Raptor Var Hatta +7'e Çekersek Bunu 40-50 Kişi +7 Raptor Satıyor Ama Alan 1-2 Kişi Aşırı İtemlendi Eskisi Yenisi Serverların. Alan Yok Satan Çok Halen Kutu Ve Gem Etkinlikleriyle Her Gün Dünya İtem Giriyor Oyuna. 5 Gb'ye Aldığımız Bir İtem Bir Bakmışız 3 gb Düşmüş Ticaret Yapıp Char Dizmek Hayal Olmuş Nakit Gb'de Dönmüyor Oyunda Pek Takasa da Kimse Yanaşmıyor Knightın İlk Yılları Gibi. Farm Yapalım Desek Her Yer Genie İttifak Mafya Multi Orası Da Dondu Kaldı. Yani Oyun Dondu Kaldı. Ne Pazardan İlerleyebiliyoruz Ne Farmdan. Eski Serverlarda Upgrade Yapanda Yok İtemler Erise. Ben Mesela Upgrade Yapmıyorum Yapmak Zorunda da Değilim Kimisi Zevkli Buluyor Yapıyor Orasını Bilemem Çünkü Yandı mı Bütün Emeklerim Yok Oluyor Ve Tekrardan Emek Harcamak İçimden Gelmiyor. Yani Ne Upgrade Yapabiliyoruz Emeğimiz Yanmasın Diye Ne De Gelip Alıp Upgrade Yapan Var Öyle Zararına Bekliyoruz Daha da Zarar Edeceğiz Gibi Duruyor. Yani Ticaret İşi Çok Sıkıntılı Oyunda Herkes De İtem Var Çünkü Halen Daha da Fazlaca Üretiliyor. Oyundan Gb Eritiliyor Fakat İtem Fazlalaştırılıyor Ve Nakit Olarak İtem Almıyor Kimse Alsa Bile Çok Çok Düşük Fiyattan Alıyor Yani Biz İlerleyelim Gb'mizi Arttıralım Diye Aldığımız İtemden, Gerilemeye Başladık. Bu Sefer 5'e Aldığımızı 3'e Vermiyoruz. Gb Eritildiği İçin Piyasadan Alıcı Da 3'den Fazla Vermek İstemiyor. Pazar Donuyor İtem Yığıldıkça Daha Da Düşüyor Piyasası Yani Eski Playerlerin Elindeki Avcundaki Gb'ler Yok Oluyor. Yeni Gelen Gb Alıp Eski Userlerin Emeklerini Ucuzdan Alıp Keyfine Bakacak.
    Last edited by JRB_CNeaESs8; 09-25-2021 at 05:47 AM.