Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporum hk.

Banned

Raporum hk.

Lütfen diğer mod ve gm arkadaşlar konuya müdahil olmasınlar ,

2 gün önce birisini raporladım ve Patheozun Dün öğlen 11.48 de hem jr terk etmeden hem de küfürden işlem tamam yazdığı rapordaki adam bugün aynı jr denk geliyor 1 günü dahi dolmadığı için banlı ve muteli değil . Bugün bu adam yeniden Jr yi yeniden terk etti , geçtiğimiz raporda ilk odada terk etmişti ve devaya koşarken yenilmiştik. ( Patheoz geçtiğimiz yayınlardan birisinde JR etkinliğini başlarda veya pk kalındığında skor yakınken terk edenlerin ceza aldığını söylemişti. Bu arkadaş tahminim hiçbir ceza almadı. Bu arkadaşı raporladığım raporda ben argo yazdığım için sizde ceza alacaksınız yazdınız ve ben mute yedim... Ama bu adam benim anama sövdüğü için mute yememiş bugün partyden yazıyordu ki ban hiç yememiş ki yeniden aynı hareketi yaparak jr yi terk ediyor. Bugün yeni videosu ile yeniden jr yi terk ettiği video ile adamı raporluyorum ve rapora gelen cevap '' Raporunuz tekrar kontrol edilecektir, bildirim için teşekkürler. '' Önceki raporda rafta bugün ki yeni videosu olan raporda rafta , bu iş nasıl olacak Patheoz senden cevap bekliyorum , şimdiden teşekkürler.

İsteğim bu arkadaşın 2 defa JR terk etmekten ve 1 defa küfürden ceza alması ... ( Yani olması gereken , yani bana uygulanan adaletin herkese uygulanması. )

Ayrıca şu konuya da bakmanı rica ediyorum. Daha önceki bahsettiğim DK çetesinin videolarla banlattığım karakterlerinin yine aynı kordinat üzerinden gate ve kule içerisinden geçerken çektiğim ksc lerine yetersiz kanıt diyerek rafa kaldırılmıştır. Eğer benim rapor yapmamı istemiyorsanız bunu açık bir şekilde söyleyebilirsiniz. ( Yada bu adamları 15 20 günde bir banlıyoruz bizim çalışma sistemimiz bu şekilde diyorsanız ben kendimi boşa yormak istemiyorum... Adam direk duvardan geçmiş daha önceki bu çetenin raporlarında duvardan geçerken videoları var... Adam oto rpr gidip gelirken gate içinden kule içinden geçerek gidip geliyor ve 4-5 ksc ile yapılan rapor yetersiz diyerek rafa kaldırılıyor. Bunu yapan arkadaşada gerekli uyarıyı umarım iletirsiniz.
    Last edited by unl_ntMd7KNr; 09-18-2021 at 08:30 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Genel bölümler raporlarınızla ilgili bilgi alabileceğiniz bir yer değil. Raporunuza gelecek yanıtı takip etmeniz gerekiyor. Cheat Reports bölümüyle ilgili konuları lütfen genel bölümlere taşımayalım.

Cheat Reports Hakkında Sıkça Sorulan Sorular