Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

f2 - f3 - f4 neden sağa kaydırılabiliyor?

eskiden f ' ler sabitti ve 2. 3. sayfayı kenara alamıyordun. ancak şu an bu mümkün

neden böyle bi çalışma yapıldı?

ben bunun eski haline getirilmesini tavsiye ediyorum. sebebi de şu :

" oyunculuğu " belirleyen temel faktörlerden birisi, skillerin ne zaman dolduğunu tahmin edebilme. örneğin critic bittikten sonra ne zaman tekrar döndüğünü vs sırasında kafanda tutup o sayfaya geçip crit basman gerek.

ancak şu anki durumda tüm sayfalar kaydırıldığı için her şeyin süreleri takip edilebiliyor. böylelikle geçmişteki zor olan şeyler sanki çocuk oyuncağına çevrilmiş durumda. hangi skill tekrar dolmuş, hangi sayfadan devam edilmeli her şey gözünün önünde.

bu da ciddi manada oyunu basitleştiren bir olay. oyunu basitleştirme çabasına neden gidilmiş anlam veremedim. bana göre f'ler hiçbir şekilde kaydırılamamalı, oyun bildiğini iddia eden herkes hangi skill ne zaman dolmuş bunu kafasında hesaplayıp o " f " sayfasına vs sırasında geçiş yapıp atağına devam etmeli.

çocuk oyuncağı haline getirilmiş şu anki skill bar. her şey gözünün önünde. çok basitleştirilmiş ve saçma hale getirilmiş.

Junior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    eskiden f ' ler sabitti ve 2. 3. sayfayı kenara alamıyordun. ancak şu an bu mümkün

neden böyle bi çalışma yapıldı?

ben bunun eski haline getirilmesini tavsiye ediyorum. sebebi de şu :

" oyunculuğu " belirleyen temel faktörlerden birisi, skillerin ne zaman dolduğunu tahmin edebilme. örneğin critic bittikten sonra ne zaman tekrar döndüğünü vs sırasında kafanda tutup o sayfaya geçip crit basman gerek.

ancak şu anki durumda tüm sayfalar kaydırıldığı için her şeyin süreleri takip edilebiliyor. böylelikle geçmişteki zor olan şeyler sanki çocuk oyuncağına çevrilmiş durumda. hangi skill tekrar dolmuş, hangi sayfadan devam edilmeli her şey gözünün önünde.

bu da ciddi manada oyunu basitleştiren bir olay. oyunu basitleştirme çabasına neden gidilmiş anlam veremedim. bana göre f'ler hiçbir şekilde kaydırılamamalı, oyun bildiğini iddia eden herkes hangi skill ne zaman dolmuş bunu kafasında hesaplayıp o " f " sayfasına vs sırasında geçiş yapıp atağına devam etmeli.

çocuk oyuncağı haline getirilmiş şu anki skill bar. her şey gözünün önünde. çok basitleştirilmiş ve saçma hale getirilmiş.
    Pedal satıcısı mısın arkadaş, böyle bir basitliği ve kolaylığı niye zorlaştırmak ister bir insan.

Neyseki oyunu sana göre oynamıyoruz bu kadar basit birsey de bile sorun çıkaran tipler varmış oyunda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cur_3h5YU7Cj View Post
    Neyseki oyunu sana göre oynamıyoruz bu kadar basit birsey de bile sorun çıkaran tipler varmış oyunda
    bu basit bi şey değil, zor bi şey. oyun eskiden böyleydi. sonra ne olduysa birilerinin minik kalbi incinmiş olsa gerek süreleri görmek istediğini belirtip oyunu kolaylaştırmak için talepte bulunmuşlar herhalde.

f2 f3 ü görmeden, skiller ne zaman tekrar dolacak bilmeden oynansa şu an çok merak ediyorum kaç asas kalır geride elleri ayaklarına dolaşır herhalde bu tür yetenekler oyunculuğu öne çıkarırdı. şimdi çocuk parkına dönmüş oynanış.

Senior Member FG1919's Avatar
    Arkadaş bırakın onca sıkıntı var oyunda ne kovaliyorsunuz? Asaslar kimi kesse gelip konu açıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by fatihgnc7 View Post
    Arkadaş bırakın onca sıkıntı var oyunda ne kovaliyorsunuz? Asaslar kimi kesse gelip konu açıyor
    gerçi siz de haklısınız süreleri göremezseniz asas oynamayı bırakır çoğunuz :d

Junior Member
    gerçi siz de haklısınız süreleri göremezseniz asas oynamayı bırakır çoğunuz :d
    Tamam sensiiiiin kralsııııın en iyisisiiiiiin

Bu kadar iyi pilavyersen bi iki videonu at da izleyip öğrenelim kral

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Luinluth View Post
    Tamam sensiiiiin kralsııııın en iyisisiiiiiin

Bu kadar iyi pilavyersen bi iki videonu at da izleyip öğrenelim kral
    bu bir kabul itirafı sanırım. açıkçası rahat 6-7 yıldır asas oynamamışımdır ancak oynuyorum geçinenlerin çoğunu laptopla ezerim. f leri kullanmak için skill barı kenara ayırıp süre takibi yapanlar gözümde oyuncunun o su olamaz. oyunun o hale tekrar dönmesini isteyen adama tepki koyanlar da bahsettiğim kategoridedir. elleri ayaklarına dolanır muhtemelen o oynanışa geri dönülse. çoğu oyunu bırakır buralarda şikayet konuları açılır falan filan

Junior Member
    bu bir kabul itirafı sanırım. açıkçası rahat 6-7 yıldır asas oynamamışımdır ancak oynuyorum geçinenlerin çoğunu laptopla ezerim. f leri kullanmak için skill barı kenara ayırıp süre takibi yapanlar gözümde oyuncunun o su olamaz. oyunun o hale tekrar dönmesini isteyen adama tepki koyanlar da bahsettiğim kategoridedir. elleri ayaklarına dolanır muhtemelen o oynanışa geri dönülse. çoğu oyunu bırakır buralarda şikayet konuları açılır falan filan
    Ben zaten iyi bir asas oyuncusu değilim . Ama sen şu yazdıklarınla asas oyuncularının %99 unu ezdin ve çoğundan iyi olduğunu belirttin.

Yani diyorum ki; "bıdı bıdı yapma kral, lafının eri ol video at" ya da nickini söyle, bu kadar iyi bir asas poşetini pardon pilavyerini illaki tanımıştır birileri değil mi kardeş.

Ulan şu boş özgüvene bayılıyorum he ulan sık sık sık, altı bomboş, arkana yaslan