Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Lightbulb Telefon Numarası Sorunu

İyi günler yıllar önce oynadıgım hesabıma girmek istiyorum ama optnin kayıtlı oldugu telefon numarasını değiştirdim ve otp sitesinde numara değişikliği yapmak istediğimde hesabıma tıklıyorum ama beni siteden atıyor eski numaraya da erişim sağlayamadıgımdan kod alamıyorum bu sorunu nasıl çözerim yeni hesap açmak istemiyorum teşekkürler.
    Last edited by GamesDepot; 11-23-2021 at 07:46 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Öncelikle numara değişikliği yapabilmeniz için eski numaranıza erişiminiz olması gerektiğini hatırlatmak isterim. Tarayıcı değiştirebilirsiniz veya mevcut tarayıcınızda tüm zamanları seçerek tarayıcı geçmişinizi silerek deneme yapabilirsiniz.

Eski telefona erişimim yok o halde yeni bir hesap mı açmam gerek :/

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ebumuhammedcemal View Post
    Eski telefona erişimim yok o halde yeni bir hesap mı açmam gerek :/
    Evet, numaranıza erişiminiz yoksa yeni hesap açmanız bilgilerinizin güncel olması adına da daha sağlıklı olacaktır.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Evet, numaranıza erişiminiz yoksa yeni hesap açmanız bilgilerinizin güncel olması adına da daha sağlıklı olacaktır.
    Rahatsız ediyorum ama eski telefon numarasına ulaşmadan halletmenin bir yolu yok mu eposta felan herşey var elimde

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ebumuhammedcemal View Post
    Rahatsız ediyorum ama eski telefon numarasına ulaşmadan halletmenin bir yolu yok mu eposta felan herşey var elimde
    OTP kayıtlı telefonunuza erişiminiz olmadan değişiklik yapmanız mümkün değildir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    OTP kayıtlı telefonunuza erişiminiz olmadan değişiklik yapmanız mümkün değildir.
    Nttgame'in bu eski hesaplarla derdi nedir? Hesaplarımın ikisini banlamışsınız. Ticket atıp soruyorum neden banlanmış hesabım? diye cevap verilmiyor. Otpsi olan eski hesabıma giremiyorum eski telefonuma ulaşamıyorum diye. Tek hareketle düzeltilebilecek olay neden düzenlenmiyor? İlla gidip yeni mail adresi alıp kalabalık mı oluşturmamız gerekli oynayabilmek için?

Junior Member
    iki numaraya da ulaşabiliyorum ancak otp numara değişikliği yapamıyorum. ticket atmam mı gerekiyor?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Realistdeli View Post
    iki numaraya da ulaşabiliyorum ancak otp numara değişikliği yapamıyorum. ticket atmam mı gerekiyor?
    Şu an kayıtlı numara ve yeni kayıt edeceğiniz numaraya ikisine de erişim varsa ICS sitesinden numara değişikliği kategorisinden iki numaraya da aynı anda kod göndererek değişim yapabilirsiniz.

Sms doğrulama kodu gelmiyor. Birkaç kez denedim hiçbirinde gelmedi. Ticket attım sadece mesajınız alınmıştır diyor. Npointlerim boşuna gitti. İvedi şekilde sms doğrulama kodumun gelmesini ve Npoint zararımın karşılanmasını rica ediyorum.