Results 1 to 4 of 4

Okçunun dc yemesi

Merhaba,
    Jr Bdw maradon farketmeksizin bu 5li veya 3lü oku moba veya kuklaya uzaktan sıkınca neden dc ediyor ? arkadaş yıllardır düzelmedi bu. Jr de moba uzaktan atıyon dc kuklada kombo dene dc 3lü styx 5li olur mu acaba diye denemeye kalk dc neden yani neden düzelmiyor ????

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Aslında bu bir hata değil, tamamen kombo hızıyla alakalı bir durum.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Yaşamış olduğunuz bu sorunun teknik bir açıklaması mevcut. Daha önce bir yayınımızda bahsetmiştim ve duymayanlar için buradan da paylaşmak istiyorum. Oyun içerisinde yaptığınız her bir işlemin karşılığı mevcuttur. Kısacası, bu işlemlere "paket" diyebilirsiniz. Sunucu tarafında ise bir oyuncunun belirli süreler içerisinde sunucuya ve istemciye gönderebileceği "paket" sayısı sınırlıdır. Seri bir skill kullanırken bu sorunu yaşıyorsanız, kombo hızınızı biraz daha düşürmeyi deneyebilirsiniz. Konuyu açan arkadaşımızın paylaştığı ekran görüntüsüne baktığımda en son skill kullandığını ve muhtemelen bir sonraki skill için hamle yaptığını söyleyebiliriz.

Junior Member
    makronun önüne geçmek için atılmış bir adım olabilir mi.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ali_RVw8s2QH View Post
    makronun önüne geçmek için atılmış bir adım olabilir mi.
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Aslında bu bir hata değil, tamamen kombo hızıyla alakalı bir durum.
    3/5 combodan özellikle JR BDW de dc yemek çok can sıkıcı. Başıma geldi de ordan biliyorum. en son 3 gün önce konusunu açtım burdan.
    3/5 comboda gönderilen paket sınırlı olduğu için dc yeniyor. doğrudur.
    macro atayan adamın atadığı macro ayarları ''sınır'' olarak belirlenen limitin içinde kaldığı için dc yemiyor kardeşim.
    ama ben JR de BDW de partime baktığımda ne görüyorum. aa priest elinde kalkan yok yok çıplak veriora akıyorum her iki elinde de mp rec. birde bunların yanına bizmle gezen ama atak yapmayan afk bir adam var yetti mi hayır. bunların üstüne üstlük okçu adam mobun yanına gtirmiş okçuyu r vuruyor warioruda r vuruyor.
    bende haliyle sinirlenip kesilmeyen mobları kesebilmek için daha seri 3/5 ok atıyorum.
    ama dc yiyorum.
    benim suçum ne ?
    legal oynamanın cezasını mı çekiyorum ? elbette.
    burda mağdur olan normal legal player oluyor. yani ben.
    ama macrocu adamın atadığı paket gönderme süresi macro ile otomatik atandığı için sistemin kabul ettiği sınırlar içinde kalıyor ve asla dc yemiyor.
    benim düşündüğümü kimse önemsemez ama legal okçulara yapılan en büyük haksızlıktır bu.
    ama bunu kimse önemsemez.
    en son gelen güncelleştirmede yani pustan kalkan bazı eşyalar konusunun peşrevinde gm ninde dediği gibi ''OYUNCULARDAN YOĞUN İSTEK GELMEDİĞİ İÇİN'' okçunun 3/5 kombosundaki bu sorun düzeltilmez.
    bizde saç baş yolmaya sinir stress devam ederiz. benim için çok sinir bozucu sinir stress yaratan bir durum. kardeşim ben zaten kalp hastası bypasslı adamım. bu tür şeyler çok üzüyor beni.
    3/5 kombosunu düzeltin lütfen.
    bir hatanın düzeltilmesi için illa birilerinin ölmesi mi gerek.

Okçulara yapılan en büyük haksızlık ta quest crossbow verilmemesidir.
    verin gitsin yha. korkmayın helenid düşen ee düşen gemlerin fiyatları 100k ya düşerse düşsün. bu sizin sorununuz değil ki.
    okçunun üç otuzluk helenide ve ee ye eşşek ölüsü para verdirmeyin lütfen.
    gem fiyatları düşer diye korkmayın.
    aresde gemden düşen mage silahları 2m den satılmıyor wari priest silahları 5m den satılmıyor alan yok bakan bile yok.
    ama okçunun helenidi 35m ee si 35m.
    şu okçunun sırtından bir inin Allah aşkına.
    okçuları yolunacak kaz olarak görmeyi bırakın. onlarda insan yhaa. bırakın onlarda rahat bi nefes alabilsin.
    OKÇULARI JR GEMLERİNİN FİNANSÖRÜ OLARAK GÖRMEKTEN GEM PARALARININ OKÇUNUN HELENİD VE EE Sİ ÜZERİNDEN KARŞILA(T)MAKTAN VAZ GEÇİN VAZ GEÇİN ARTIK.
    Tşk.
    Last edited by Tuzlukcu55; 09-18-2021 at 11:07 AM.