Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Yeni farm slotu gelsin lütfen!

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar ;
    Farmı cz'ye aktarmanızdan sonra neredeyse herşey olduğu gibi bir tek bowl'a bir takım eklentiler oldu. Eski serverlarda mytril, dragon, ron's bunlar pek coin etmediği için evil veya boroo gibi yaratıkların dropları hiç pot masrafını dahi kurtarmıyor. Ve gözlerimiz sürekli canavarlardan düşen aynı itemleri, aynı eşyaları görmekten de sıkılmadı değil... Yani ne biliyim (Doom soldier, crimson wing, troll shaman,) gibi kimsenin kesmediği slotlara veya yeni bir kaç yaratık ile değiştirip drop eklense bu eşyalarda pyun içinde farklı özelliklere yarayan esyalar olsa süper olmazmıydı. Cz benim gözümde orta hallice bir oyuncu olarak karakterimi geliştirmek istiyor isem (ağaçlar, trol, goblin, stone golem) (mastadon ve aoc gibi slotlar babaların ellerinde olduğu için yazmadım). Koskoca bir alanda 4 slot etrafında dönmek bana pek bir garip geliyor. Değişiklikler lazım artık yeni oyun içinde ufak pazarı canlandıracak, çok öne geçmiş oyuncuları az da olsa farm ile diğer oyunculara yaklaştıracak durumlar gerekli diye düşünüyorum. Görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Selametle

Senior Member
    Rosetta armorların artık hiç bir şekilde oyuna giremeyeceğini düşünürsek zor olan moblara eklenebilir .

Banned
    yeni farm slotu mu sen yanlış anlamışsın. Olan farm slotlarını kısıyorlar Düzenleme güncelleme geliyor. Ben halen anlamış değilim cz aoc nasıl güncelleme yemedi
    Adam genie bırakıyor Neyse şimdi buradan akıl vermeyelim. Ne yaparlarsa yapsınlar Bence oyuna yeni farm slotu yeni item gelebilir. Örnek folkdaki bosslardan old item çıkıyor unigue. Aynı şekilde düşük ap li 50_60_70 ap li kılıç bıçak veya bow staff gibi unigue mp recler oyuna eklenebilir. Bu durum şu açıdan güzel olur lobo lycaon lupus hammer gibi asla 5 gb 10 gb etmeyecek itemlerin fiyatı ucuzlar. Birde gidip onlara para verip alanlar var. Böyle ahmaklar var. 50m etmeyecek itemleri 10 gb ye alıyorlar Akılsızlar.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence bütün slotları tek tek yok etmek yerine şu genieyi 500cash yapsalardı sorun çözülecekti. Elle farm atan arkadaşlarda farm atarak karakterlerini dizebilecekti.

Quote Originally Posted by ARTHUR. View Post
    Bence bütün slotları tek tek yok etmek yerine şu genieyi 500cash yapsalardı sorun çözülecekti. Elle farm atan arkadaşlarda farm atarak karakterlerini dizebilecekti.
    yada campların 1 tanesinde genie çalışmayacak

Junior Member
    Yani konu başlığından ulaşabilecek temada şunu belirtmek istedim. Oyun tamamen güç sahibi olanın gücünü arttırmasına ufak çaplı oyuncunun durduğu yerde sekmesine sebep oluyor. Şahsi olarak dc premium var, peri var günlük sadece parası çıkması için 10m kasmam gerekiyor ama 10m için benim atmam gereken farm 2 3 saat cz'de tek yemekten helak oldum. Emc lüferson farmı benim pot paramı kurtarıp 2 3m bırakıyor. Tamam oyundaki gb piyasası düzenlensin artsın azalsın diye muslukları kısmaya başladınız ama üzülen bizleriz. Ben bir sonraki ay bu ay olduğu gibi gaza gelip dc pre çekmem. Çünkü ben oyuna bir takım insanlar gibi ego tatmini için bir araba parası yatırmadım. Mmorpg mantığı ile farm yapıp etkinliklerden gelişmeye çalışıyorum. Ama şu an ben para vermeden o adamın ego tatmin edeceği ezik bir playerden başka bişey değilim. Şunu idrak etmek gerek arkadaşlar bu oyunu gerçekten oyun olduğu için oynayan keyif almak için oynayan para babası olmayan adamlar var.

Senior Member FG1919's Avatar
    Bence tüm farm cz de olmalı eslant farmi draki farmi görevlerle desteklenip mytril imkanı sunarsa insanlar en azından eslant ve drakide 7 mytril yapıp cz ye çıkabilir