Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Turkcell SMSPLUS ile Hacklendim

Merhaba, Altar serverinde HelterSkelter nickli asasın sahibiyim. Dün sabah aslında herkesin bildiği ama benim ilk defa denk geldiğim bir şekilde dolandırıldım. Önce Google'dan sonra da Turkcell'den art arda mesaj geldi, harcama yapıldığı ve iptali yönünde. Ben de işyerinde olduğum için gayri ihtiyari bir şekilde tıkladım ve smsimin yönlendirildiğini anladım sonradan. Uzun lafın kısası mailim, sosyal medya hesaplarım ve karakterimin maili ellerine geçti. Karakterimin otpsi başka numaraya ait olduğu için sadece mailini değiştirebildiler. Şu an anladığım kadarıyla ne ben girebiliyorum karaktere ne de çalan taraf girebiliyor. İşin Ntt tarafındaki açığı ise mail değiştirmenin otp korumasında olmaması. Maili değiştirmeye de otp onayı gelmeli acilen. Gerekli ticketi gönderdim yanıt bekliyorum. Başkalarının başına gelmemesi için konu açıyorum. Umarım yetkililer yardımcı olacak ve karakterime tekrar ulaşabileceğim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Biletlere yoğun olmadığı dönemlerde max 3 iş günü içerisinde dönüş sağlanmaktadır.
    Ek: Bu tarz portal işlemleri için Portal ICS aktif edebilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Merhaba, kurtarma sağlanırsa ilk işim o olacak, teşekkürler.

Tags for this Thread