Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Güvenlik Ban Talebi.

Arkadaşımızın Hesabı elegeçirilmiş durumda güvenlik için hesabın kapatılması gerekiyor acil

Karakter ismi : Jenaimareadetonjeu

Sunucu : Altar

Junior Member
    Hazır bildirimde bulunulmuşken bir sorum olacak. Böyle karakter ismi ve sunucu verip hesabı direk kapattırabiliyor muyuz? Extra güvenlik bilgileri istenmiyor mu? Amacı dışında kullanılabilecek bir durum olur aksi takdirde. Merakımdan sordum

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by suy_w4YGUDQl View Post
    Hazır bildirimde bulunulmuşken bir sorum olacak. Böyle karakter ismi ve sunucu verip hesabı direk kapattırabiliyor muyuz? Extra güvenlik bilgileri istenmiyor mu? Amacı dışında kullanılabilecek bir durum olur aksi takdirde. Merakımdan sordum
    Tabi ki sadece verilen nick'e göre ban atılmıyor, böyle bir talep konusu açıldığında ilgili hesabın gerçekten şu an için sorunlu durumda olup olmadığı ve daha bir çok detay arka planda GM'ler tarafından kontrol ediliyor, bu kontroller olumlu çıktığı takdirde güvenlik amaçlı hesap kapatılıyor.

Hesap sahibi hesabının tüm bilgilerini zaten biliyorsa destek ekibi üzerinden hesabının güvenliğini sağladıktan sonra tekrar açtırabiliyor.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by srvtcn68 View Post
    Arkadaşımızın Hesabı elegeçirilmiş durumda güvenlik için hesabın kapatılması gerekiyor acil

Karakter ismi : Jenaimareadetonjeu

Sunucu : Altar
    Yan karakter isimlerini de yazmanız gerekiyor, bu şekilde konunuzu güncelledikten sonra sürece destek ekibi üzerinden devam edebilirsiniz.

Destek Ekibi

Junior Member
    4 gün önce benim hesabımda ''hacked account investigation'' uyarısı verdi ve giriş sağlayamadım. Benim güvenlik banı talebim olmadı. Böyle bir durumla karşılaşınca sormak istedim. Ve hesabı açtırmak oldukça meziyetli. Esn kodlarına ulaşmam hayli zor oldu. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.