Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    Human
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

destek biletleri

reb basılan npc kac gb gerektigine bakmak icin tıkladım herkes gibi ezbere.ustumdeki 1 gb mi aldı..
    destek bileti attım cevap eşya kırma silme cöpe atmalardan bis sorumlu degiliz gibi bir cümle ..
    reb basılan npc den benim bilmedigim eşya kırma silme takas etme gibi bir işlem mi yapılıyor . ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Reb basma, eşya kırma, skill sıfırlama, eşyayı çöpe atma vs. gibi genel durumlara olarak örnek verilmiş.
    Bu tarz işlemleri kullanıcı kendi isteğiyle yaptığından dolayı işlem yapılmıyor destek sistemi tarafında. (Sistemsel hatalar hariç )
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Nickname
    Human
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Reb basma, eşya kırma, skill sıfırlama, eşyayı çöpe atma vs. gibi genel durumlara olarak örnek verilmiş.
    Bu tarz işlemleri kullanıcı kendi isteğiyle yaptığından dolayı işlem yapılmıyor destek sistemi tarafında. (Sistemsel hatalar hariç )
    bana şunu acıklarmısınız.reb basma şu 3 gb karşılıgı veya np karşılıgı reb bastıgımız npc nin benden ustumde olan 1 gb i almasının anlamı benim hatamm ı sistem hatasımı.bu npc den başka bir işlem yapılıyor ise onlar nedir .yani takas vb. karşılıgında 1 gb alması diye bir sistem var ise onu yazın ben yannışlıkla 1 gb mi verdim diye icime sindireyim..benim bildigim yok .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kahhaar View Post
    bana şunu acıklarmısınız.reb basma şu 3 gb karşılıgı veya np karşılıgı reb bastıgımız npc nin benden ustumde olan 1 gb i almasının anlamı benim hatamm ı sistem hatasımı.bu npc den başka bir işlem yapılıyor ise onlar nedir .yani takas vb. karşılıgında 1 gb alması diye bir sistem var ise onu yazın ben yannışlıkla 1 gb mi verdim diye icime sindireyim..benim bildigim yok .
    Bahsi geçen npc üzerinden 1gb ve 10k national point(veya 3gb) karşılığında karakterin rebirth seviyesi yükseltilebiliyor. Yani bu bir sistem hatası değil.

Senior Member
    Nickname
    Human
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    anladım .şimdi np 10 k oldugunda basabılecem para vermeden .once parayı aldı ama np olayı nın zamanlaması varmı acaba.. ıkı ay sonra 10 k oldu desek o zaman verdıgım para gecerlı olacakmı

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kahhaar View Post
    anladım .şimdi np 10 k oldugunda basabılecem para vermeden .once parayı aldı ama np olayı nın zamanlaması varmı acaba.. ıkı ay sonra 10 k oldu desek o zaman verdıgım para gecerlı olacakmı
    Npc'nin verdiği görevi silmezseniz olur evet.