Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: JR Hk.

Senior Member

JR Hk.

1-0 kazandık sabah ama black verdi ticket attım telafisi yok dendi saçma değil mi?

magenin felankoru devayı son vuruşu atarsa black alırsın deva kesmeden 1 0 kazandıysanız son saniye biri gelip monu felan almıştır
    Last edited by fatalstrik3; 09-16-2021 at 01:43 PM.

Senior Member
    felo kesilmedi karşı taraf komple çıktı son saniyeye kadar ekrana baktım (ko kitlesi için daha detay verebilirim) niye olmamış şeyleri ihtimale katıyorsunuz.

1-0 kazandık ne demek????

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    siz kazandık zaten deyip town attıysanız adamlar son anda monu kesmişlerdir. skor tablosu herkeste görünmediği için de farketmemiş olabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    siz kazandık zaten deyip town attıysanız adamlar son anda monu kesmişlerdir. skor tablosu herkeste görünmediği için de farketmemiş olabilirsiniz.
    babacım 1-0 kazandık kazandık kazandık town atmadık deva başında beklıyoduk 1-0a rağmen black aldık allah allah ya öteki de yorum silmiş zaten

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Görsel ya da başka bir kanıt olmadan üstünde konuşmanın kimseye faydası yok. Ortada bir iddia var ama hiçbir kanıt yok. Siz farkında olmadan her şey olmuş olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Görsel ya da başka bir kanıt olmadan üstünde konuşmanın kimseye faydası yok. Ortada bir iddia var ama hiçbir kanıt yok. Siz farkında olmadan her şey olmuş olabilir.
    scorp_lion özür dilerim son dakikalarda video alamadığım için pwnage adlı yayıncı da partideydi discorddan ulaştım kendisine arkadaşım giriyo sabahları dedi soracak o da elinde görüntü var mı yok mu diye ticket olumsuz yanıtlandı bu arada partideki hiç kimse alamadı tek ben değil..

kanıt istiyorsan ticket olarak gönderdim zaten dediğim gibi özür dilerim video açık gezmediğim için

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    babacım 1-0 kazandık kazandık kazandık town atmadık deva başında beklıyoduk 1-0a rağmen black aldık allah allah ya öteki de yorum silmiş zaten
    asas karakterimle adamlar devanın dibindeyken monu kesip berabere bitirtmişliğim var. son 10-15 saniye yeterli oluyor bunun için. hatta bu tip videolar paylaşanlar bile oldu.

Aslında bunun bi log sistemi vardır diye düşünüyorum. Ama neyse...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    asas karakterimle adamlar devanın dibindeyken monu kesip berabere bitirtmişliğim var. son 10-15 saniye yeterli oluyor bunun için. hatta bu tip videolar paylaşanlar bile oldu.
    dediğim gibi herkes black aldı 1-0 yendik son saniyeye kadar ekrana baktım çıkışta herkes birbirine sordu bende yayıncı olan pwnageye ulaştım bizim ptde idi belki yayın veya video kaydı vardır diye fakat onunda arkadaşı girmiş o da bişi anlamadım black geldi falan demiş ticket attım fakat jr ile ilgili herhangi bir telafi talebine xx tarihinden itibaren olumlu yanıt veremediklerini söylediler.