Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Eski serverlarda solo görevlerin arttırılması.

Merhaba, olympia gibi serverlarda exp parti bulmak oldukça zor. Yeni başlayan solo oyuncuların 75+ kasması neredeyse imkansız. Bu da serverın gelişmesini oldukça engelliyor. Gün içerisinde girip bakarsanız eslant haritasında 10 kişiyi geçmiyor online sayısı(human). Eski serverlar adına 75 levela kadar olan tekrarlı görevler en azından 80 levela kadar çıkartılsa bir nebze yardımcı olabilir diye düşünüyorum(tek başıma brahman dönebiliyorum). 80 level kurianımı geliştirmek için tüm gün oturup 3-5 adam yakalamaya çalışmaktan bıktım. Sizlerden de alternatif fikirlere açığım. Yani sabit genie party dahi yok. Yetkililer ya da birleştirsin artık bu serverı bilemiyorum.

Not: şimdi biri çıkıp sende adam olan serverlara geç demeden peşin olarak belirteyim. Girdiğim serverda kalıcı olmaya çalışıyorum her zaman. Her serverla gezen arkadaşlardan değilim.

Senior Member
    Bir ara Lesser mob gelmişti eslanta harici olarak 20 titan vs kesiyorduk güzel etkinlikti keşke geri getirebilseler.

Senior Member ctosun's Avatar
    Nickname
    KingOfTheUnderworld
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bu konu ile ilgili adım atılacağını sanmam şu yeni dedikleri serverler de aynı duruma düşerse bir bakılır

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Oyundaki çoğu şey değişiyor artık günlük görev adı altında 3-4 farklı görev gelmeli veya yüksek exp veren görevler eklenmeli bana göre

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Exp, dc ve war premium oyunun hızlı tüketilmesine neden oluyor. Oynadığın sunucuda taksiciler yoksa tek çaren draki ile ağır ağır ilerlemek. Kurian ile draki de çok kolay olmayacak ama başka çaren yok gibi.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Lesser etkinliği çok iyiydi. Her dakika parti bulmak mümkündü.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Exp, dc ve war premium oyunun hızlı tüketilmesine neden oluyor. Oynadığın sunucuda taksiciler yoksa tek çaren draki ile ağır ağır ilerlemek. Kurian ile draki de çok kolay olmayacak ama başka çaren yok gibi.
    Olympia'da insan olsa premiumda sorun değil parti kuracak adam yok Knight online mekaniği gereği solo oyuncuyu zaten çok desteklemiyor. Ama bir nebze olsun hızlandırmak adına bir şeyler yapılabilir. En azından exp event bile yapılabilir noah vermeyenlerinden.