Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42
    Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    pustan kaldırılan msler sonrasında bakalım bu rekorlar gelecek mi

Junior Member
    Adam drakiye 35 level karakter sokup süreyi hack edip sıralamaya giriyormuş böyle bir söylenti var. illaki bizm türkler bi açığını bulur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Öncelikle yaklaşık 1 sene önceki NTTGame Twitch yayınından kesiti izleyelim.

https://clips.twitch.tv/MuddyNurturingCoffeeFloof

Burda 5.45 süre yapan bir mage’in gönderdiği video için GM Khenarth loop’a almış gibi oynuyor, sıfır sıkıntı vs. diyor.

Peki Sirius’ta mage sıralamasında bu süreleri yapan kişi ya da kişilerden video isteniyor mu? Her ay baktığımda bu süre daha da kısalıyor. 5.45 sıfır sıkıntıysa 4.39’a ne denmeli bilmiyorum.

GM Khenarth ve GM Clutaah’a tek bi sorum var bu sürenin videosunu istediniz mi? Tamamen legal olarak yapıldı diyebilir misiniz? Geçtiğimiz aylarda Draki’yi 2-3 dakikada bitirenler ban yemişti, eğer o “şüpheli” skorları saymazsak bu skor tüm job’lar dahil rekor benim bildiğim kadarıyla.

Not: Lütfen bu postta hiçbir moderatör gelip de “Draki rank düzenli kontrol edilmektedir” demesin. Düzenli kontrolünüzde görülmüş bi skordan değil daha önce kimsenin yapamadığı bi skordan bahsediyoruz sonuçta. Rahatsız olan olabilir, konu silinmesin diye nickleri gizledim.
    Khenarth yayında diyorki 5.40 zaten 5 dakika 40 saniyede sorun yok. Mesele 4 dakikada bitirenlerde.

ACİLEN DRAKİ KULESİNİN KOMPLE KAPATILMASI LAZIM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by magreen777 View Post
    ITEMLER :+2 crystal set / +2 dual fr yeterli ama +3 daha rahat/ +3 dual shio/ +8 MP Linen set +7 krowaz staf
    Bu itemlerle o meyve isimli arkadaş ve diğer bir iki kişi için 5.10 4.50 civarı süre demek. Ben şuan 5.30 5.40larda geziyorum 1 ay daha deneme yapacağım nerede süre kazandığını tahmin ediyorum ama nasıl daha hızlı geçebileceğimi henüz bulamadım. Ekim ayı içinde süremi azaltmanın bir yolunu bulamazsam yada beceremezsem 5.30 civarı bir video çekip yükleyeceğim artık ondan sonra kim uğraşmak istiyorsa uğraşsın bu arkadaşlarla.
    Ayrıca 1+1 de kutuların para ettiği her sunucuda 12x mage kastıklarını sıralamadaki isimlere sürekli bakanlar zaten anlayacaktır.
    Beklemedeyiz videoyu.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    pustan kaldırılan msler sonrasında bakalım bu rekorlar gelecek mi
    Siz de benim gibi saf olanlardansınız galiba.
    Adam çarlar dolusu depolamıştır.
    Buna kimse bir şey diyemez.
    Misal red pot kalkalı und sc kalkalı yılllar yıllar oldu ama hala herkes und sc basıyor.
    Bazılarının çarları da red pot doluymuş. Youtubede bazen görülüyor.
    ama çoğu ne kadar red pot und sc var saklıyorlar.
    Adam zamanın da parasını verip almış.
    Yapcak birşey yok.
    Adamın parası çoktur bu eşyaların kalkacağı ilham olarak belki kulağına fısıldanmıştır.
    Bilemiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    Bence rekor kıran kişilerden video istenmesi kişilik haklarına aykırı bir şey.

Yani rekor kırıyorsun ama bunu legal olarak yaptığını ikna etmen için yeni bir video çekmen bekleniyor.

Şüpheli geliyorsa karakteri takip edersin, drakiye girdiği günler adım adım incelersin, illegal program kullanıyorsa cezai işlem uygularsın.

Ama sırf rekor kırıyor diye birilerinin kendi masumiyetini kanıtlamak zorunda bırakılması saçma geldi.
    kesinlikle katılıyorum sana. bu resmen aciziyet.

Senior Member
    hala bi bug vs olduğunu sananlar var gerçekten saçmalıyorsunuz arkadaşlar. çar çöp charlarla 6 7 dk yapabiliyorsak 4.30 yapmaları çok normal.

Çözüm basit aslında draki ödülleri trade edilmesin bitti gitti...Aynısı forgetten temle içinde yapılabilir mavi kutular trade edilmesin.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Gordion'un büyücü sınıfının ilk 45'i Gordion'da oynamıyor.

Senior Member
    magenin skıl suresi yetmez 4 dakikaya ya