Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Draki’de Yapılan Rekor Sürelerden Video İsteniyor Mu?

Öncelikle yaklaşık 1 sene önceki NTTGame Twitch yayınından kesiti izleyelim.

https://clips.twitch.tv/MuddyNurturingCoffeeFloof

Burda 5.45 süre yapan bir mage’in gönderdiği video için GM Khenarth loop’a almış gibi oynuyor, sıfır sıkıntı vs. diyor.

Peki Sirius’ta mage sıralamasında bu süreleri yapan kişi ya da kişilerden video isteniyor mu? Her ay baktığımda bu süre daha da kısalıyor. 5.45 sıfır sıkıntıysa 4.39’a ne denmeli bilmiyorum.

GM Khenarth ve GM Clutaah’a tek bi sorum var bu sürenin videosunu istediniz mi? Tamamen legal olarak yapıldı diyebilir misiniz? Geçtiğimiz aylarda Draki’yi 2-3 dakikada bitirenler ban yemişti, eğer o “şüpheli” skorları saymazsak bu skor tüm job’lar dahil rekor benim bildiğim kadarıyla.

Not: Lütfen bu postta hiçbir moderatör gelip de “Draki rank düzenli kontrol edilmektedir” demesin. Düzenli kontrolünüzde görülmüş bi skordan değil daha önce kimsenin yapamadığı bi skordan bahsediyoruz sonuçta. Rahatsız olan olabilir, konu silinmesin diye nickleri gizledim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

İncelenen hesaplarda loglarına yansıyan 3. parti program varsa zaten bu hesaplar kapatılmaktadır. Herhangi bir sorun olmayan ama şüpheli hesaplardan çoğu zaman video istenmektedir.

Ben de bu videoların bazılarını izlemiştim, izlerken bile hayrete düşürecek şekilde oynayan bir çok oyuncu var.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Bu süreler imkansız ya
    Aklım almıyor valla 4 küsür dakikaları
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

İncelenen hesaplarda loglarına yansıyan 3. parti program varsa zaten bu hesaplar kapatılmaktadır. Herhangi bir sorun olmayan ama şüpheli hesaplardan çoğu zaman video istenmektedir.

Ben de bu videoların bazılarını izlemiştim, izlerken bile hayrete düşürecek şekilde oynayan bir çok oyuncu var.

10 parmak + ayak parmaklarıylamı oynuyor nasıl bi hayret

Senior Member
    Bu süreler imkansız gibi. Bu drakiye bir güncelleme gelmeli artık. Bütün server larda bu sıralamaya giren charlar tek kişiye ait sanırsam nickler hep birbirine benzer.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bence rekor kıran kişilerden video istenmesi kişilik haklarına aykırı bir şey.

Yani rekor kırıyorsun ama bunu legal olarak yaptığını ikna etmen için yeni bir video çekmen bekleniyor.

Şüpheli geliyorsa karakteri takip edersin, drakiye girdiği günler adım adım incelersin, illegal program kullanıyorsa cezai işlem uygularsın.

Ama sırf rekor kırıyor diye birilerinin kendi masumiyetini kanıtlamak zorunda bırakılması saçma geldi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    Bence rekor kıran kişilerden video istenmesi kişilik haklarına aykırı bir şey.

Yani rekor kırıyorsun ama bunu legal olarak yaptığını ikna etmen için yeni bir video çekmen bekleniyor.

Şüpheli geliyorsa karakteri takip edersin, drakiye girdiği günler adım adım incelersin, illegal program kullanıyorsa cezai işlem uygularsın.

Ama sırf rekor kırıyor diye birilerinin kendi masumiyetini kanıtlamak zorunda bırakılması saçma geldi.
    O zaman spor dallarında doping testine koymasınlar insanları.

Kesinlikle oyuncuyu oyundan soğutma suçu ile yargılanmalı. Ayıptır bu kadar da düşük süre yapılmaz. Bu arada nickler gözüküyor gerçekten bayağı bir dikkat ile karalamışsın eline sağlık.
    Last edited by keskeHoiolarakdogsaydim; 09-15-2021 at 04:31 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Gordion'dan +10 krowaz staff'lı mage 7 dk da bitirince rekor diye paylaşmıştı

Senior Member
    Selam,

04:30 yapanların bir tanesini herkese açın o zaman biz de izleyelim.
    Taktik anlamında sıkıntı olursa son kat ve bosslar olabilir. Bu süreler legal olarak hiç inandırıcı değil.