Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Premiumsuz DB priestin droba etkisi

Son zamanlarda 1 okçu 1 pri farm atıyorum. Priestimde premium bulunmuyor. Okçuda dc premium var ve priestimi db yaptığım zaman çok daha fazla ve seri mob kesmeme rağmen drobun gözle görülür bir şekilde düştüğünü gördüm ama buf yapıp sadece malice attırdığımda drop daha iyi ve maliceyi de kapattığımda çok daha iyi. Bu sadece tesadüf mü yoksa benim gibi bunu deneyimleyen arkadaşlar var mı?

Mobun manasını çekersen droplar 2 katı oluyor. Aga gerçekten şunu nasıl sorabildin ? Az mantık ya

Junior Member
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioNn View Post
    Mobun manasını çekersen droplar 2 katı oluyor. Aga gerçekten şunu nasıl sorabildin ? Az mantık ya
    Yiğidim dbyi sen mi yazdın öyle bi özgüvenle aşağılamaya çalışmışsın ki maşallah.

Mob'a en çok hasar veren oyuncunun premiumuna göre drop oranı etkilenir..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Mob'a en çok hasar veren oyuncunun premiumuna göre drop oranı etkilenir..
    Dostum pt otuncularının premiumlarından da etkilenmiyormuydu bunun hakkında bir bilgin var mı ?

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Oyunun içindeki sıkça sorulan sorularda premiumlu oyuncular olursa drop +%30 artar yazıyor. F10 a basın ordan help var oraya girin altta FAQ var oraya gelin premium yazın orada altta çıkan seçenek. Okuyun. Bunu ben aylardır soruyorum. Modlara da sordum ama sağlıklı bir yanıt alamadım. Gmlerden biri özellikle khenart bunu açıklarsa çok sevinirim. Ayrıca orada partiye gelen coins nasıl hesaplanıyor o da yazıyor.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Dostum pt otuncularının premiumlarından da etkilenmiyormuydu bunun hakkında bir bilgin var mı ?
    Yetkili bir ağızdan duyduğuma eminim..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Quote Originally Posted by HappinesSolutioNn View Post
    Yazılım öğrencisi olarak açıklayım olayı sana. Mesela yapılan her yetenekte bir katkı puanı ekleniyor olabilir party adına örneğin priest db attı 2 katkı puanı malice attı 1 katkı puanı gibi bunun sonucunda algoritma o katkı puanlarına göre dropluyor olabilir. Bence bunu oyunun yapımcı firmasından tam olarak istemek lazım veya gmlerden birisi net bir şekilde açıklama yapabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Priestlerin db atması veya Buffer olup malice atması drop'u etkilememektedir. Drop'a etki etmesi için moba saldırı gerçekleşmesi gerekir. Eğer priest saldırı yapmıyorsa premium olmuş ya da olmamış fark etmemektedir.

İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Sağ altta damage görmüyorsan droba bir etkin yok. Hatta moba ilk vuran drobu belirler benim denediyip test ettiğim ve kanıtladığım duruma göre olay ilk vuruşta bitiyor. Örneğin 83 lvl karaktere delos burning skeleton coin ve ms atmaz iken 45 lvl bir warrior sadece provoke atsa ve 83 lvl bir mage nova atıp kesse coin ve ms drobu alabiliyor.