Results 1 to 5 of 5
    Banned

Vega sunucusuna faydası dokunsun isteyenler içeri

Karus roan camp death knight slotların da kasan koxperleri defalarca banlattım , videolu raporlamaktan yoruldum. Genelde sherif slotuna yakın olan en dipde kasıyorlar. Slota geldiğiniz anda town atıp roen camptan slota gidiyor , yada camp değiştirip towndan slota gidiyor.

Bir diğer bahsetmek istediğim slot karus golem slotları ms ve pazar sc kalktı eğer genie içerisinde dursa dahi çalışmadığı söylendi.
    Ama Golem slotlarındaki karus priestler boştayken sabit durmalarına rağmen , mob dibinde aynı ms gibi tık tık ileri gidiyorlar ve
    aynı ms de olduğu gibi mob ölünce 3 defa daha tık tık ileri gidiyorlar ve öyle Z değiştiriyorlar. Ben bu işe anlam veremedim siz değerli oyuncuların ve yetkililerin bu konuyu kilitlemeden cevap vermelerini bekliyorum.

Not ; Bilgisayarı yeterli olan ve chaosa giren arkadaşlarında chaos koxperlerine karşı yardımlarını bekliyorum.

Senior Member
    gm arasın bulsun dostum video başı pay mı veriyolar sanki

Banned
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    gm arasın bulsun dostum video başı pay mı veriyolar sanki
    Kardeşim en son alttan birisinin banlandığını gördüğümde yiğenim emekliyordu , şimdi koşuyor. Gm lerin yılbaşından bu yana slot gezdiğini düşünmüyorum. Rutin kontroller sadece xcode taramaları ve bu adamlarda bu taramaya yakalanmıyorlar. Ama haklarını yemeyim Patheozun bu söylediğim dk koxperlerinden 1 tanesini oyun içerisinde banlayarak ve yaklaşık 1 dakika sonra cr konuma işlem tamam yazdığına şahitim eğer bu slot gezmek olarak geçiyor ise...

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Discorddan ne zaman bir isim yazsam ban yiyor. %100 100 olarak koxp olduğundan şüphelendiğim her isim bu güne kadar ban yedi. Ekibin hakkını yememek lazım. He biraz daha aktif slot gezilebilir mi evet. Ama 7/24'te savaş biraz zor gibi.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları rutin bir şekilde yapılmaktadır. Hiçbir oyuncumuzun raporlama zorunluluğu yoktur ancak iş birliği yaparak raporlamak isterseniz her oyunda olduğu gibi burada da Hile Bildirim Sistemi bulunmaktadır.