Results 1 to 7 of 7

Thread: Hesabım Hk

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Hesabım Hk

Merhaba biliyorum buraya bu konuyu açmamın bir faydası yok ama sadece benim tarafımdan bakmanızı istediğim için yazıyorum, modlar direk kilitlemeyip gmler yardımcı olursa memnun olurum, 11 eylülde 17:58 civarı draki girmek için hazırlık yaparken dc oldum ve tpt ban yedim, 3. party yazılım hiç bir şekilde kullanmadım, aynı gün pcr testi vermiştim sonucum pozitif çıktı şuan karantinadayım.
    Ben şimdi tekrar hesap açıp oynayacağım çünkü şu karantina döneminde ben bu oyun sayesinde zaman geçiriyorum, şimdi tekrar hesap açıp ban yemeyeceğimi nasıl bileceğim ? Bana şu programdan ban yediniz diye söyler misiniz ? Gerçekten rica ediyorum, bilgisayara format atıp temiz kurulum yap diyecek olanlar var, temiz kurulum yapsamda şuan bilgisayarda hangi program yüklü ise yine o programları yükleyeceğim. Gerçekten nerede yanlış yaptığımı bilmiyorum sizin kanıt paylaşma zorunluluğunuz yok biliyorum ama bazen paylaşıyorsunuz, lütfen kilitlemeden cevap verirseniz sevinirim. Alta da resim koyuyorum burada milleti kandırmak için virüsü bahane ettiğimi düşünen olabilir.

Ekleme : Bilet gönderdim orada paylaşılma zorunluluğu olmadığından bahsedildiği için buraya konu açtım, tekrar oradan bilet gönderip, yoğunluk oluşturmamak için.
    Last edited by SessizLik_35; 09-13-2021 at 10:56 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesap konularında biliyorsunuz müşteri hizmetlerinden başkası size yardımcı olamaz. Bizler sadece nasıl yeniden oynayabilirsin bunun bilgilerini sağlıklı bir şekilde verebiliriz. Elbette bunun tek yolu sizin de söylediğiniz gibi temiz kurulumdur.

Bilgisayarınıza Knight Online ile ilgili ekstra hiçbir şey yüklemezseniz oyun hesabınız kesinlikle ceza almaz. Bununla birlikte kullandığınız donanımlar haricindeki tek başına olan makro yazılımları da ceza almanıza neden olabilir.

Bilgisayarınızdaki sorunu çözmekte zorlanıyorsanız profesyonel destek almanızı tavsiye edebilirim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hesap konularında biliyorsunuz müşteri hizmetlerinden başkası size yardımcı olamaz. Bizler sadece nasıl yeniden oynayabilirsin bunun bilgilerini sağlıklı bir şekilde verebiliriz. Elbette bunun tek yolu sizin de söylediğiniz gibi temiz kurulumdur.

Bilgisayarınıza Knight Online ile ilgili ekstra hiçbir şey yüklemezseniz oyun hesabınız kesinlikle ceza almaz. Bununla birlikte kullandığınız donanımlar haricindeki tek başına olan makro yazılımları da ceza almanıza neden olabilir.

Bilgisayarınızdaki sorunu çözmekte zorlanıyorsanız profesyonel destek almanızı tavsiye edebilirim.
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, bilgisayarımda knight için kullandığım hiç bir yazılım yoktur, hatta ben bu topluluğa yardımcı olmak için discordda raporlayıcı rolü aldım, eğer gerçekten knight onlinenı etkileyen bir program varsa bilip onu kaldırmam daha yararlı olmaz mı ? Veya o programın bir etkisi varsa güncelleme getirilmesi daha iyi olmaz mı ? Eğer gerçekten 3. party yazılım olarak görülen bir şey varsa zaten agızımı açmayacağım. Ve size discorddan mesaj atacağım rolümüde iade edeceğim.
    Last edited by SessizLik_35; 09-13-2021 at 11:09 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SessizLik_35 View Post
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, bilgisayarımda knight için kullandığım hiç bir yazılım yoktur, hatta ben bu topluluğa yardımcı olmak için discordda raporlayıcı rolü aldım, eğer gerçekten knight onlinenı etkileyen bir program varsa bilip onu kaldırmam daha yararlı olmaz mı ? Veya o programın bir etkisi varsa güncelleme getirilmesi daha iyi olmaz mı ? Eğer gerçekten 3. party yazılım olarak görülen bir şey varsa zaten agızımı açmayacağım. Ve size discorddan mesaj atacağım rolümüde iade edeceğim.
    Selam,

Ekibin şu sebeple oluyor demesi inisiyatif durumunda olup bu tarz durumlarda önlem alınabilmektedir. Bu sebeple kanıt sunma zorunluluğu bulunmuyor. Dilerseniz bu isteğinizi bilet üzerinden belirtebilirsiniz. Oyunda problem yaşamadan devam etmek istiyorsanız en sağlıklı yolu bilgisayarınıza temiz bir kurulum yapmaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ya kardeşim haksız ban yiyen adam bida çar açıp devam mı eder çarını açtırmaya çalışır bi şeyler yapar nasıl yakalandım nasıl yakalanmam peşinde olduğunuz o kadar belli ki.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Anlıyorum hocam bu konuda haklısınız, ama şöyle bir durum var ben format atsam da aynı programları tekrar yükleyeceğim, küçük bir örnek vermem gerekirse charımı pazara koyduğum saatlerde kripto para madeni yapıyorum onun uygulamaları var komut dizini olarak çalışan isimlerini burada söylemeyeceğim eğer onlar yakalandıysa ve tekrar böyle bir durum olursa ban yemek istemiyorum.
    Dediğiniz gibi özel bilgi olduğu için tekrar, bilet göndermeyi deneyeceğim ama, bileti kontrol eden arkadaşlar insiyatif olmasına rağmen bunu kullanmak istemiyorlar hiç bir şekilde, gm ekibi bu konuda daha çok yardımcı olmaya çalışıyor diyebiliriz.
    Bu konuyu kilitlerseniz kişilerin tartışmasına alet olmasını istemiyorum konunun, gerekirse tekrar konu açarım teşekkürler.
    Last edited by NightOwl; 09-13-2021 at 05:02 PM.