Results 1 to 2 of 2

Panik halindeyim modoratör arklar lütfen metni okuyabilirmisiniz

Hayırlı geceler . Öncelikle bu kounyla ılgılı 2. forum yazım aama metni okuduktan sonra hak verip anlayışla karşılıycaksınız.
    Ben oyuna yenı basladım eskı korsan sunucu oyuncusuyum bılgısayarımda ** ,*,**,*** tarzı bazı klasörler vardı . Ben uskoda ilk hapis cezamı alırken ** açmışş kullanmıştım ve ardından 2 gun sonra hapis cezası yemiştim.Sonra ben hemen ** sildim zaten bi seteup ı yoktu programsız bı dosyaydı sildim onu. Sonra karakterimi hapisten çıkardım 2-3 gun sonra pazarda gezindiğim sırada birden bire dc olup tekrar hapis cezasına çarptırıldım. O an çok öfkelendim bu öfkem sebebiyle ticket attım bırazda ticket da gerilmiş olabilirim ama herhangibi bi saysısızlıgım olmamıştır. Sonra bilgisayarımda gezerken * ,** ve *** ısımlı klasörlerın hala bıılgısayarımda durdugunu gordum ilk önce sorum bana otomatık hapis atan sıstem onlarık gorup mu atmıstır eğer öyleyse mutlu olucam çünkü ben onları sildim ve windows 10 kullanıyorum ayarlardan bilgisyarı sıfırladım sonra içime sinmesi sürücüler dahil herşeyi sil yaptım bu işlem 3 saat sürdü.Benim ikinci sorumda bu ben artık hapis cezasına çarptırılırmıyım bilgisayarımdan herşeyi sildim ama yeterli olmuşmudur bilmiyorum ve haklı sebeble panık halındeyım bırdaha aynı sıstem olursa karakterımı çıkaramıycam cunku. Cok endıselıyım yanı bana destek olabılcek bı mesajınız benı cok mutlu eder. En azından benım bılgısayarımı kontrol edip bana cem bak burda bu dosyadan oturu tekrar ceza alabilirsiniz tarzında bı uyarınız cok cok ıyı olur. Ama dediğim gibi windows 10 ayarlar kısmından sürücüler dahil herşeyi sildim.
    Çok uzattım bılıyorum eğer okuyup cevap verırsenız cok mutlu olurum
    Last edited by _DizzyMask_; 09-13-2021 at 02:02 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Lütfen aynı içerikte daha önce açmış olduğunuz konu üzerinden devam ediniz.

O konuda zaten bu yazdıklarınızın hepsine cevap vermiştim;

Oyun klasörünü temizleme