Results 1 to 3 of 3

Aldığım ceza hk.

Merhaba, server sirius nick Oyarcalikazim WhyNQT royal 2 clan lideriyim. karakterim haksız yere tpt ban olmuş. Bilgisayarımda herhangi bir ilegal program yoktur ve asla kullanmadım. Durduk yere ban atıldı. Sürekli her ay bronze ve gold pre alan bir oyuncuyum. Akşamları ve sabahları genelde jr den jr ye giriyorum. Asla ve asla 3.parti ilegal program vs kullanmadım.Yapılan bu yanlışın düzeltilmesini moderator arkadaşlarında yardımcı olmasını ve hesabımın açılmasını rica edeceğim. Gerekli ticketi de dün attım.
    Last edited by cap_T5a2rXNd; 09-12-2021 at 09:51 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bilet gönderdiyseniz gelecek cevabı bekleyin lütfen. Ayrıca bileti güncellemeyin ve yeni bir bilet göndermeyin.

Quote Originally Posted by cap_T5a2rXNd View Post
    Merhaba, server sirius nick Oyarcalikazim WhyNQT royal 2 clan lideriyim. karakterim haksız yere tpt ban olmuş. Bilgisayarımda herhangi bir ilegal program yoktur ve asla kullanmadım. Durduk yere ban atıldı. Sürekli her ay bronze ve gold pre alan bir oyuncuyum. Akşamları ve sabahları genelde jr den jr ye giriyorum. Asla ve asla 3.parti ilegal program vs kullanmadım.Yapılan bu yanlışın düzeltilmesini moderator arkadaşlarında yardımcı olmasını ve hesabımın açılmasını rica edeceğim. Gerekli ticketi de dün attım.
    Geçmiş olsun kardeşim bende senin gibi siriusda aynı gün macro kullanmadığım halde durduk yere banlandım varmı bi gelişme