Results 1 to 9 of 9

Cheat Engine hk.

Merhaba, abimin evine geldim oyuna giriş yaptım ama bu bilgisayarda cheat engine varmış ve bildiğiniz gibi cheat engine oyunlarda hile yapmak için kullanılıyor euro truck'ta para hilesi yapmış ama Knight ile ilgili bir şey yapılmadı hatta Knight açıkken program çalıştırılmadı bile ama bilgisayarda yüklü olarak duruyor. Bu programın bilgisayarda olması hesabımın hapise atılmasına sebebiyet veriyor mu ona göre sileceğim.

Senior Member
    tam cevap mod veya bilenler versin ama cheat enginenin olması charını riske atman demek

Senior Member
    Yok kardeş sıkıntı olmaz.

Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    tam cevap mod veya bilenler versin ama cheat enginenin olması charını riske atman demek
    Siliyorum o zaman. Ama modlardan da cevap bekliyorum konu hakkında

Senior Member
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Siliyorum o zaman. Ama modlardan da cevap bekliyorum konu hakkında
    bana göre iş yapma modları bekle istersen
    cheat engine ile ko hilesi yapılıyordu pvpde
    . xincode bunu illegal program olarak buluyor ama mod veya yetkiliden cevap al bilmiyorum tam olarak
    belkide cheat engine açık olmayınca sorun olmayacak

Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    bana göre iş yapma modları bekle istersen
    cheat engine ile ko hilesi yapılıyordu pvpde xincode bunu illegal program olarak buluyor ama mod veya yetkiliden cevap al bilmiyorum tam olarak
    Ne olur ne olmaz sildim. Hatta şimdi hatırladım 1.5-2 ay evvel bu abim bu bilgisayardan hesabıma girmişti çar hapise vesaire atılmadı. Şimdi ben kendim evine gelip yüklü programlara bakınca gördüm, abimin girdiği zamanlarda da cheat engine yüklüymüş. Anladığım kadarıyla bir sorun teşkil etmiyor ama genede sildim.

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Yok kardeş sıkıntı olmaz.
    Eminsiniz demi? zaten sildim şimdi. Şansa bırakmıyım işimi

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Knight Online Client'e direkt etki etmeyen bir program için ceza almazsınız, Cheat Engine'de genelde offline singleplayer oyunlarda para veya seviye yükseltme gibi basit şeylerde kullanıldığı için bir sorun yaratmaz.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Knight Online Client'e direkt etki etmeyen bir program için ceza almazsınız, Cheat Engine'de genelde offline singleplayer oyunlarda para veya seviye yükseltme gibi basit şeylerde kullanıldığı için bir sorun yaratmaz.
    Teşekkürler, ne olur en olmaz sildim genede.