Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Mail adresimin sıfırlanmasını yapmıyorlar.

Merhaba,
    Bu hesabımın açılış günü, saati, açılış lokasyonu, esn kodları, şifresi ,mail adresi, karakterin adı, jobu, serveri uzun lafın kısası tüm bilgileri bilette belirtmeme rağmen 2019 yılında uygulamış olduğumuz prosedür gereği mailinizi sıfırlayamıyoruz diyorlar. Böyle bir saçmalık olabilir mi ?_
    17.Yıl dönümünde 2 hesabıma da erişim sağlamak istiyorum ama birileri mail adresimi patlatmış ve giriş yapamıyoruz.
    Aslında maile ihtiyacım yok . şifremi giriyorum şifre güncellemesi yapın diyerek oyundan atıyor. Yıllardır böyle davrandığınız için serverlerde oyun oynayan adam değil sadece ticaret yapanlar kaldı ..
    Microsoft a ulaşamadığım için yıllardır oynadığım oyunun çalışanlarına iletiyorum bu durumu onlar da çözüm odaklı olmaktansa prosedür diyerek geçiştiriyorlar.
    Lütfen rica ediyorum tüm bilgilerim elimde mevcut açılış saatine kadar var hepsini belgeleriyle sunuyorum kitlenmiş olan mail adresimin biran önce yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum..
    Buradan foruma girip yazabiliyorum ama oyuna giriş sağlayamıyorum gerçekten çok sinir bozucu bir durum.
    Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Destek ekibinin de bahsettiği gibi alınan karar doğrultusunda suistimallerin önüne geçilmesi amacı ile hesapların E-posta ve numara değişikliklerini sadece kullanıcılar kendileri mevcut kayıtlı bilgilerine erişim olmaları dahilinde değiştirebilirler. 2019 yılında yapılan duyuruyu da aşağıdan inceleyebilirsiniz;

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

Tags for this Thread