Results 1 to 2 of 2

Unutulan mail şifresi hk.

Forumda yerimidir bilmiyorum fakat mail adresimin şifresini unutmuş durumdayım oyun hesabımın bütün bilgilerini biliyorum hatta bu gune kadar kullanmış oldugum esn kodlarına kadar. Oyun hesabıma 180 gündür giriş yapmadığım için şifremi sifirlamam gerekiyor fakat mail adresine hicbir sekilde ulasamiyorum. Benden mail adresinde kullandigim son şifreyi istiyor sürekli hatirliyor olsM zaten giris yapicam. Mail adresim gmail konu hakkında yardimci olabilecek daha önce ayni olay başına gelmiş bir arkadaş daha varmidir acaba?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Sahip olduğunuz bilgiler şahsi bilgilerinizdir. Mailinizin şifresini unuttuysanız bunu mail firmasına destek bileti göndererek çözümlemeniz gerekmektedir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Nttgame destek ekibinin mail adresini değiştirişmesini istiyorsanız 16.02.2019'dan itibaren mail adres değişimi ve OTP sistemine kayıtlı telefon numaralarını değiştirme konusunda destek olmamaktadır.

Dilerseniz E-posta Sorunları kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.