Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Deva sıra kaydırma

Deva'da bi mage call atıp sıra kaydırıyor ve bu video'da cook net goruluyor.Perı ıle degıl resmen call atıyor ve kaydırıyor.Artık bunlara ceza verılmıyor mu? Verılmıyorsa bizde kaydıralım.Cunku video cok net.Cr reportumda gorulmekte video bakabılırsınız.

Senior Member
    Rahatsız Edici Oynayış

* (3) Oyun içi etkinliklerde (JR, BDW vb.) Genie kullanımı, rakibe kasıtlı olarak skor vermek, partideki herhangi bir oyuncuyu eşya sırasını değiştirmek için veya rahatsızlık vermek amacıyla teleport etmek.

Böyle bir madde var davranış kurallarında ama benim de çok net bir konum incelenecektir denilip kapatılmıştı. Umarım sen sonuç alırsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Rahatsız Edici Oynayış

* (3) Oyun içi etkinliklerde (JR, BDW vb.) Genie kullanımı, rakibe kasıtlı olarak skor vermek, partideki herhangi bir oyuncuyu eşya sırasını değiştirmek için veya rahatsızlık vermek amacıyla teleport etmek.

Böyle bir madde var davranış kurallarında ama benim de çok net bir konum incelenecektir denilip kapatılmıştı. Umarım sen sonuç alırsın.
    Benımkıne bakıldı ama sarı dosya almamıs suc degıldır dıyor halbukı canlı yayında soylemıslerdı. Call atıp sıra kaydırırsa bellı bı sekılde ıspatlarsanız ısleme alınır dıye ama almamış garip gercekten.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MoriaMadencisi View Post
    Benımkıne bakıldı ama sarı dosya almamıs suc degıldır dıyor halbukı canlı yayında soylemıslerdı. Call atıp sıra kaydırırsa bellı bı sekılde ıspatlarsanız ısleme alınır dıye ama almamış garip gercekten.
    Yanlış anlaşılma olmasın. İtem sırası kaydırmak suç değil, sıranı kaydırmak suç.

Call atıp önce silver gem sonra silver bar alırsa suç değil.

Deva öldüğünde bi mage seni towna veya kutuyu alamayacağın yere çekerse ve sana gelmesi gereken gem başkasına giderse bu suç. Sıranı kaydırmak böyle oluyor. ( Veya hiçbir şekilde kutuyu açmazsa suç )

Devada çıkan itemlerin değeri oyun yönetimi için aynıymış. Kutu sırası diye bi şey yok. Yani önce gb alınmış silver bar alınmış önemli değil. Önemli olan sıra sendeyken sana item alınmış mı alınmamış mı. Tam olarak böyle açıklayabiliriz konuyu.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-11-2021 at 11:51 AM.

Senior Member
    kutuyu açan istediği sıra ile alır bununla ilgili bir cezai yaptırım yok ama seni uzağa teleport ederek kutudan drop almanı engelleyemez (sıra sendeyse tabii)

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Yanlış anlaşılma olmasın. İtem sırası kaydırmak suç değil, sıranı kaydırmak suç.

Call atıp önce silver gem sonra silver bar alırsa suç değil.

Deva öldüğünde bi mage seni towna veya kutuyu alamayacağın yere çekerse ve sana gelmesi gereken gem başkasına giderse bu suç. Sıranı kaydırmak böyle oluyor. ( Veya hiçbir şekilde kutuyu açmazsa suç )

Devada çıkan itemlerin değeri oyun yönetimi için aynıymış. Kutu sırası diye bi şey yok. Yani önce gb alınmış silver bar alınmış önemli değil. Önemli olan sıra sendeyken sana item alınmış mı alınmamış mı. Tam olarak böyle açıklayabiliriz konuyu.
    Anladım benım sıramı kaydırmadı ben 2.sıradaydım bana sılver bar aldı adamın sırasını kaydırmıstı ben oyle reportlamıstım.O zaman sırası kaydırılan adamın vıdeo alması lazım
    Last edited by MoriaMadencisi; 09-11-2021 at 03:02 PM.