Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Oyun klasörünü temizleme

Merhabalar charım 1 hafta içinde 2 kere hapis yedi ben ikisinide açtırdım eski korsan sunucu oyuncusuyum bılgısdayarda bazı hıleler kalmıs olabılır fakat ben hepsını temızledım modoratör arkadaslara bı sorum var.
    Ben suan oyuna hilesiz giriyorum zaten hep hilesiz girmiştim fakat pc de bazı dosya klasörler vardı bunları sildim fakat nerden emın olabilirim pc nın temız olduguna . windowns 10 kullanıyorum az once bılgısayarımı temızledım ama korkuyorum bır daha hapis cezası yerm dıye yarıdmcı olabılcek bı arkadas varmı. Yani benım hile aramam gerekn bi klasör varmı yada oyunun guvenlık kalkanı ne gıbı yerlerde hıle arıyo yada onun gıbı bseyler arıyo onu bulkup terkar sılmek ıstıyorum.
    Last edited by _DizzyMask_; 09-11-2021 at 12:04 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Size bu durumu şöyle izah edeyim, korsan sunucu oynadığınız bir bilgisayarın hangi bölümlerinde, nerelerine trojen yada virüs yüklemesi yapıldığını veya yapılmadığını bilemeyiz, sonuç olarak bir oyunun yasal olmayan 3. şahıs kişiler tarafından piyasaya sürülen sürümünü indirip bilgisayarınızda exe'sini çalıştırmak, onların sağlamış olduğu patch'leri yüklemek hepsi tehlikeli şeyler.

Kısacası size tek önerim Knight Online Usko oynayacağınız bilgisayara sıfırdan format atmanız ve bundan sonra korsan sürümlerini yüklememenizdir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Formatsız her türlü başın belaya girer dostum o pc'de .

win10 kullanıyorum ayarlardan bilgisayarı sıfırladım format atmış gibi oldu çözüm sağlar mı

şöyle söylüyim yani bilgisayarda yazılımlar dahil herşeyi sildim bu bi çözüm sağlar dimi

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cem_28bv4ARC View Post
    şöyle söylüyim yani bilgisayarda yazılımlar dahil herşeyi sildim bu bi çözüm sağlar dimi
    Hayır sağlamaz, Windows kurulum dosyalarının hepsi sıfırlanması lazım yüklü olan programları kaldırmak yetersiz. Şu da olabilir tabi pc de daha önce kayıt noktası oluşturmuş olmanız gerekiyor, sistem geri yükleme yaparsanız mesela korsan sunucu yükleme tarihinden öncesine bir geri yükleme yaparsanız da olur.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReDLIN View Post
    mod merak ettigim bişey var c ye format attık diyelim d de bişey var o zaman nolacak?
    Çift disk format her zaman etkilidir, ama atıyorum D diskinde çok fazla oyun arşiviniz vardır onları silmek yerine diski değiştirmek yada sadece kurulum halinde (iso vb.) olan dosyaları yedekleyip diski biçimlendirmekte çözüm olabilir.

Junior Member
    Başta anlayamadım bu ne saçma bir yazım tarzı dedim ama sonradan fark ettim ki chrome türkçe çeviri yapınca böyle oluyormuş.

şuan oyundayım mesela oyundan çıksam yarın ilk iş format atsam kurtarabilirmiyim yoksa oyunun guvenlık programı benı lısteye almısmıdır

dostum onu bende anlamamısytım ben boyle yanlıs yazmam demısıtım kendı kendıme