Results 1 to 2 of 2

Thread: Ceza Hk.

Ceza Hk.

Arkadaşım beyfendiler hanımefendiler yetkililer sizlere sesleniyorum bakın 2 dir bana hapis cezası veriyosunuz ben ilk hapis cezxası yediğimde bilgisayarıma format attım şuan dc premium yükledim charıma birden bire yine hapis cezası verdiniz ya noluyo arkadaşım siz naapmaya çalışyosunuz. Bakın bu durumu şikayet edicem savcılığa başvurucam bana derhal bi açıklama yapın otomatik msj gondermeyın bana . Ben hiçbir hile kullanmadıgım halde 2 . kere hapis cezası yiyorum bakın lütfen bana bi açıklama yapın ben yoksa sizleri savcılığa şikeyet edicem çok ciddiyim ailem hukukçu böyle beni dolandırmaya kalkamazsınız siz. Beyfendi hanımefendi bakın 2 kere üst üste hapis cezası yedım ben daha yenı oyuna basladım bilgisayarımı temızledım oturdum oyunumu oynuyorum bu nasıl bseydır bana derhal bi açıklama yapmak zorundasınız . Bana eğer otomatik mesaj atarsanız yarın ilk mesai saatinde savcılığa başvurucam

Bakın zar zor para kazanıp premıum cektıkten 2 dk sonra hapis attınız bana yani lütfen bi arkadaşınız bana bi açıklama yapsın lütfen diyorum. bir modaretör arkadaşım bana bı açıklama yapsın.
    tşk ederım.
    Last edited by xBionic; 09-10-2021 at 05:41 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Lütfen npoints bulunan bir hesabınızdan bilet gönderiniz. (Yoğun olmadığı dönemlerde bilet cevaplama süresi max 72 saattir)

Destek Sistemi ve Bilet Oluşturma - https://nttga.me/destek-rehber

*Dilerseniz adli süreç başlatabilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Tags for this Thread