Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Exp Premium Kandırmacamı ?

Merhaba.
    Karakterimi 82 lvl den daha üste çıkarmak için özelliklerine bakarak EXP Premium Aldım.
    Premium Özelliklerinde 71 ~ 83 lvl arasına 120% daha fazla exp verileceği belirtiliyor.
    Ama gelin görünki durum böyle değil. sadece 20% exp artışı oluyor. Premiumsuz Kestiğimde 10k exp gelen Mobu, Exp Premium ile kestiğimde 12k exp geliyor.
    Premium Özelliklerine göre 22k Exp gelmesi gerekiyor. bence bu bir kandırmacadır. ben exp artışında 20% bir değişiklik olacağını bilseydim bronze premium alırdım.
    Sayın Ntt Game yöneticileri, bu sorunu düzeltmenizi umuyorum. sorun düzeltilmez ise hukuki haklarımı arayacağım. inanıyorumki bu sorun kısa sürede çözülecektir.

Senior Member
    premiumlar saf expi artırır bir hata yok yani (tüm artırıcılar hariç premiumsuz ne geliyorsa onu %120 artırır) twich vs gibi yerlerden gelen exp eventler exp tablosunu yanıltmaktadır çünkü onlar tüm artırıcıların üstüne ek olarak geldiği için. modlar daha sade açıklayabilir bu durumu

Junior Member
    o zaman şöyle söyleyeyim. en basit örnek otururken kazanılan exp saf expdir. extra artırıcalar bunu artırmıyor.
    Premiumsuz iken oturunca 6000 exp veriyor
    Bronze Premiumda otururken 20% daha fazla exp veriyor. buda 7200 yapıyor
    DC Premiumda otururken 30% daha fazla exp veriyor. buda 7800 yapıyor
    Exp Premiumda otururken 120% daha fazla vermesi gerekirken 7200 veriyor

yani özellikde yazılan 120% olayında bug var galiba. bu olaya bakılması lazım. çünkü hak kaybı var.

exp flash bas

Junior Member
    Herhangi bir Experience yükseltmesi olmadan sadece Exp Premium ile 12K Exp aldığınızı varsayarsak, mobdan gelen saf experience ~5K olur.

Premiumsuz iken 10K alıyorsanız üzerinizde Experience yükseltmesi olması yüksek ihtimal.

- Logos
    - Exp Jewel
    - % 30 Exp event
    - Amblem ile %30 veya %20 exp
    - Clan bonusu (%20 ile %65 arası exp)
    - Parti de R sembolü olan herhangi bir oyuncu

Bana kalırsa bunlardan herhangi biri veya ikisi aynı anda etkilediğinde ~%100 exp yükseltti ve o yüzden 10K exp geliyordu.

Senior Member ctosun's Avatar
    Nickname
    KingOfTheUnderworld
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    exp pre sandığımız kadar masum değilmiş dc pre gibi o da bizi dolandırıyormuş siz uyumaya devam beyler adam büyük resmi görmüş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _uKYo_ View Post
    o zaman şöyle söyleyeyim. en basit örnek otururken kazanılan exp saf expdir. extra artırıcalar bunu artırmıyor.
    Premiumsuz iken oturunca 6000 exp veriyor
    Bronze Premiumda otururken 20% daha fazla exp veriyor. buda 7200 yapıyor
    DC Premiumda otururken 30% daha fazla exp veriyor. buda 7800 yapıyor
    Exp Premiumda otururken 120% daha fazla vermesi gerekirken 7200 veriyor

yani özellikde yazılan 120% olayında bug var galiba. bu olaya bakılması lazım. çünkü hak kaybı var.
    otururken gelen expi premium değiştirmez levelin arttıkça daha fazla gelir.

Junior Member
    Arkadaşlar bırakın mob kesmeyi partiyi vb. işleri.
    Otururken aldığımız Exp puanlarını hiç bir artırıcı event vb. faktörler etkilemiyor. exp flash bassanda, 20 artırıcı kağıt bassanda artırmıyor bu oturma exp puanını. yanlızca premium artıyor.
    Otururken Kazandığımız Exp Puanları Şu şekilde.
    Premium Olmadan 6000 Exp Alan Bir Kişi
    Bronze Premium 7200 exp
    Dc Premium 7800 exp
    Exp Premium 7200 exp veriyor.
    bu premiumların hepsini kullandım. bronze ve dc premium açıklamasında belirttiği oranda + exp veriyor.
    Ancak Exp Premium açıklamasında belirttiği oranda +exp vermiyor. açıklamaya bakıldığında oturunca kazanılan exp puanının üzerine 120% vermesi gerekirken, 20% exp veriyor
    yani 13200 exp vermesi gerekirken 7200 exp veriyor. DC Premiumdan bile az veriyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
    millet üzerinde artırıcı vardır diyor.

Senior Member
    Aynı level ve şartlarda dc premiumlu birine gelen expi sorabilir misin? Net bir cevap olur senin dediğine göre senden daha az gelmesi lazım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _uKYo_ View Post
    Arkadaşlar bırakın mob kesmeyi partiyi vb. işleri.
    Otururken aldığımız Exp puanlarını hiç bir artırıcı event vb. faktörler etkilemiyor. exp flash bassanda, 20 artırıcı kağıt bassanda artırmıyor bu oturma exp puanını. yanlızca premium artıyor.
    Otururken Kazandığımız Exp Puanları Şu şekilde.
    Premium Olmadan 6000 Exp Alan Bir Kişi
    Bronze Premium 7200 exp
    Dc Premium 7800 exp
    Exp Premium 7200 exp veriyor.
    bu premiumların hepsini kullandım. bronze ve dc premium açıklamasında belirttiği oranda + exp veriyor.
    Ancak Exp Premium açıklamasında belirttiği oranda +exp vermiyor. açıklamaya bakıldığında oturunca kazanılan exp puanının üzerine 120% vermesi gerekirken, 20% exp veriyor
    yani 13200 exp vermesi gerekirken 7200 exp veriyor. DC Premiumdan bile az veriyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
    millet üzerinde artırıcı vardır diyor.
    traning olayı ayrı o sonradan eklendi zaten oyuna sabit bir artışı var sen mob kesmeden bahsettin başta dostum.. bana kalsa oturunca hiç exp gelmesin zaten pazarda 81den 83 olan karakterim var

Tags for this Thread